Bihterin masali saci anketi çok önemli ⚠️

Bihterin masali saci derken hangi ifadeyi kullanıyorsunuz?

• Bihterin masalı

OY: 93 47,4%
  • Bihterin maşalı

OY: 103 52,6%

• Ankete Katılan
    196
Yalnız çok güzel olmuş elinize emeğinize sağlık WOMAN Hanım:))) ahhh ahhh seni en iyi ben anlarım, kız okul çağındayken ömrüm etkinlik yaparken nihayete erecek sanıyordum anayım ben anaaa çocuğumun her şeyinde emeğim var dedim ahdettim diplomasını aldığı gün ben de cübbe giydim
Bence sen de oğlanlar mezun olurken ortaya at kendini giy cübbeni bunları ben doğurdum ben mezun ettim gururuyla gezersin

Tesekkur ederim, ben 1. Sinifta buyuk oglum okuma madalyasi alirken 2 tane yaptirdim madalyadan, biri kendime en cok ben hakettim dedim

Ben bu enkinliklerden yildim yaaa, valla yoruldum simdiden daha digeri batman olacak

Tesekkur ederim, ben 1. Sinifta buyuk oglum okuma madalyasi alirken 2 tane yaptirdim madalyadan, biri kendime en cok ben hakettim dedim

Ben bu enkinliklerden yildim yaaa, valla yoruldum simdiden daha digeri batman olacak
1 tane çocuk doğurmama şükür sebebidir etkinlikler ya 2 ve üzeri doğursaydım zaten her şeyden hemen sıkılan bir yapım var, 2-3 çocuğa birden etkinlik yaptırsam yangın var diye evden fırlardım kesin

Tesekkur ederim, 2. Sirada beni bekleyen batman’i aglayarak yapiyorum suvan
Yakın olsak yardıma gelirdim, eski günleri anma gibi bir şey olurdu bana ağlamaktan söylenmeye sonra fenalık geçirip her şeyi sapıtıp atma evresine geçer finalde başlarım böyle işe deyip bir keyif çayı ve nikotin, sonrasında paşa paşa batmanı yapmaya devam şeklinde an an duygu durum bozukluğu yaşatırdım ama olsun

Cayim yeni bitti, yerdeki firca da batmanin silahlarindan hadi hep birlikte bana aglayalim bence artik

Su topikteki mesajları okumayanlar varsa şiddetle okumasını tavsiye ediyorum agdgshhahxhs
Kimin içinde gün yüzüne çıkmamış ne varsa ortaya döktüler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…