Anket Bihter mi, Peyker mi, Nihal mi yoksa Elif mi daha güzel?

Bihtermı peykermı..elifmi daha güzel???????????

• Ankete Katılan
    248

burda çok belli mesela fiziği güzel ama göğüsleri sarkık :):roflol:

Bence en güzel bu kiz.Nihal yani Hazal Kaya.Saf su gibi
bir güzelligi var.Ben iste böyle masumgüzellikleri cok seviyorum
.Kiz daha 18 yasinda ama 20 li yaslarda cok daha harika bir hatun olacak kesinlikle.
Allah nazarlardan saklasin.Keske benim kizimda ona benzese.

Son düzenleme:
elif çok çekici dizide her biri birbirinden güzel ama ben firdevsi beğeniyorum

nihal siyah saçlı daha.güzelmiş......gamyoncuiremsu

bihter tabi ki hele onu güz sancısın da izledim harika kadın vücudu da çok seksi bayıldım

ya elif bana hiç güzel gelmiyor şaşı gözlü şey
peykerinde normal bir güzelliği var
nihal le de bihteri karşılaştırmak gerekirse nihal bihter kadar makyajlı bakımlı süslü olmadı hiç;duru sade bir güzelliği var,bihter makyajıla kıyafetleriyle de güzelliğine güzellik katıyor

bihter balık etli balık burcu..ayrıcada........

ayırmak cok zor hepsıde cok guzel aama.. snaırım peyker :)

ya ben peykeri beğenmiyorum..
şöyle ilk bakışta göze hoş gelebiliyor ama incelediğiniz zaman pek de güzel değil bence..
birkaç kez yakın çekimden filan izledim de beğenmedim..
bihteri beğeniyorum valla zayıf filan ama güzel hatun..
elifin fiziği çok güzel , makyajsız halini görene kadar beğeniyordum ama gördükten sonra vazgeçtim..
nihali bu dizide nedense beğenmiyorum ..
kilo alıyor sanki gittikçe..
güzellik sadece yüz güzelliğiyle olmaz fizik de çok önemli bence..ve nihal fizikten kaybediyor..
bu arada yaşına rağmen ben firdevsi çok hoş buluyorum..

.....

:roflol::roflol::roflol:.

genç kızlara taş çıkarır diyossunn.......a.s

evet bacım dedim gittikaydirigubbakcemile3 bence bir kadın 60 ından sonrada halaa güzelse ben o kadını 18 veya 28 yaşındaki hatunlarla kıyaslamam bile bunlar o yaşa gelince bu kadar güzel ve çekici hatun olmayı bırak bi yana.. ağızlarında dişleri bile kalmaz kaydirigubbakcemile3 aşkolsun sen halen eklememişsin neboş'u

ey estetik ey botoks sen nerlere kadir dedirttiriyo nebahat çehre...........:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…