Anket Bihter mi, Peyker mi, Nihal mi yoksa Elif mi daha güzel?

Bihtermı peykermı..elifmi daha güzel???????????

• Ankete Katılan
    248
elifi bende beyenmiyorum ısınamadım
bazı yerlerde bihter bazı yerlerde peyker güzel ikiside güzel bencedelikafadulden
bihter biraz fazla sıska:roflol:

valla bence en güzeli elif. kimse eline su dökemez. zevksiz behlül elindekinin kıymetini bilmiyor.

cıddı düşüncelerım şudur ki
yaş olarak kesınlıkle firdevs hanım:lepi:
yani nebahat çehre çook hoş bi bayan
ama diğerleride kendi aralarında onlarda güzellerkaydirigubbakcemile5
nihalin yüzü güzel boyu kısayerimseniben
bihterin gözü güzel tipi bozuka.s
peykerde güzel ama ahım şahım değil:1closedeyes:
elifinde fiziği düzgün ama çook esmer:dilcikar:

tabiii katyayı da unutmamak gerekir vahşi bi cazibesi var:roflol::roflol: beşirin üstüne atlıyacak da :1ninca:amma velakin:jeyyar:
beşirin gozu yok ondadelikafaduldensengözlerimebaksanab:mymeka:

evet azra_sila arkadaşım katılıyorum sana,katyanında deişik bi çekiciliği deişik bi havası var

Elif çok güzel,tam esmer güzeli

peyker daha güzel ama bihterin gözleri çok hoş...deniz hanım'ın ise çok doğal bir güzelliği var bakışlarını çok manalı buluyorum ben..

güzellik açısından peykerde güzel bihterde ayrıca elifte güzel nihal güzel ama acık boydan kısa ilerleyen bölümlerde belki alımlı bir genç kız olur bakalım firdevs hanımda çok güzel maşallah yaşına göre ya ben bu dizide herkesi beğeniyorum tek nihal kısa olduğu için behlülle uyumuyolar

elifi kesinlikle beğenmiyorum..çok esmer geliyor..makyajsız sahnelerde allahım facia resmen...
bihterin yüzü güzel..peykerin giyimi güzel..bihter adnanın karısıyım diye bütün gün elmaslarla pırlantalarla,40 yaş kıyafetleriyle dolaşıyor bence...
nihal çok güzel ama çok bıdık...
peykerin fiziği giyimi,kafa yerinede nihali koydukmu çok iiii

hiç biri

elif....güzel
bihter.....sexi
peyker.....şirin
....

bence en güzeli bihter elif bişiye benzemio hemde havalı peyker sevimli
ama bihter hem sexi hem güzel:):ecrin_bebek:

elifi begeniyorum
nihal demissiniz cogunuz ben nihali pek güzel bulmuyorum üstelik genco dizisinde ki sert kizdan sonra burdaki cocuk tiplemesini hic yakistirmiyorum üstelik yürüyüsü bile tuhaf

en guzel bihter.. (ama sadece dıs gorunus olarak)
en masum ve guzel peyker..
en ıyı matmazel ve adnan..
en masum yuzlu nıhal.. :)

ben peyker e bayılıyorum
bihter de çok güzel ama
peykerin çok duru bi güzelliği var...

peyker diyorum çok cici bi bayan bihter kedi gibi bakıyor nihal soguk ne vale elifde güzel ama çok esmer yawss

bihter yerimseniben
kaşı gözü minyonluğu cok hoş bi hatun bence

şöyle bakıyorum da behlüle en çok fizik olarak bihter yakışıyo..:asigim:..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…