Anket Bihter mi, Peyker mi, Nihal mi yoksa Elif mi daha güzel?

Bihtermı peykermı..elifmi daha güzel???????????

• Ankete Katılan
    248
peyker,in gerçekten duru bir güzelliği var.

hem içi ,hemde dışı güzel:))

bihter,in yürüyüşü çok
kötü.bacakları çarpık duruyor....

evt çalışma odasından çıkarken korktum düşecek die.. acayıp yürüyo.

yanpırı yanpırı..benneyaptımki

bence peyker cok duru bı guzellık

pekerde güzel kız ben ilk başlarda çok begenmıştım..

ilk bölümlerde daha abrtılı makyaj yapıordu şimdi biraz bakımsız..

Elif en güzelii yaa bence,esmer evet ama noolmuş esmerse?bihterin makyajsız halini görünce kesinlikle elif diyorum.Bi de matmazele bayılıyorum kadın gözleriyle konuşuyor sanki ve katia nın da gerçekten baştançıkarıcı bir cazibesi var.gamyoncuiremsu

katyanınmı şok şok bana çok itici geliyor huyundanmıdır bilmem ona bakarsan adnanbeyin ablasıda çok asil duruyor

katya çok gıcık bir tıp ama oyunculugu güzel matmazel de güzel oynuyo..

ama başrol oyuncusu bihter behlülle pek yakışıyolar...kaydirigubbakcemile5

bence bihter birde dogru duzgun yurumeyi bilse tam olacak

ankette bihter önde ...kaydirigubbakcemile5

haliyle bihter olacak bence duru bir güzelliği var özellikle gözleri

bence bihter basrol oldugu için ilgi çekiyor..onun rolunde elif oynasa görürdüm ben..hıcbır halıyle guzel bır kız degıl bıhter ..her oyuncunun bır kıyafetı var..oda basrol oyuncusu dıye en gozalıcı kıyafetlerı gıyıyor.. ama bıhter yerıne SIMDILERDE COK HOS BIR HATUN ÖZLEM YILDIZ olsa tam olurrrrrrrrrrr

google görsellerde aratın bak bi özlem yıldız ı :) ama o eskı memet alı erbıl ın hatunu olan degıl ..bu kız oyuncuuuuuu

AMANNNNNN ne kızmışş :dance: ya ÖZLEM YILMAZ .....YILDIZ DEĞİLLLLL :):)

aaa bak naz elmas ta güzell bihter dennnnnnnnnnnnn

aman kızlar bihter güzel ama yani güzel olmayıpta başrol oynayanlar var asıl onları tartışın

bencede güzel kız bihter ekrana ve kıvança yakışıyo elif karu bişey..sırtlan gibi. dişleri ısıldıyo esmerliktem..benneyaptımki

bence güzel olmayıpta başrolü nasıl almış bu BİHTER ben anlamıyorum...bööööö gözleri kedi gibi bence...suratıda tabak gibi :roflol: kıvancın yanınada yakısmıyor benceeee...kıvanç ın yanına en cok FAHRİYE EVCEN yakışırdı dogrusu :):)

X