Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bazen erkekler pipileri sikisinca kilotlarin kenarini çekiyorlar y
onları taklit ettim dun ous noldu napiyorsun dedi et sıkışması VR dedim
et var sanki.birde sıkışmış diyor beni zayıf görüyor allam ya reppim :KK43:
O hareketi bende yapiyorum ama et sikistiginda değil kur yaparken :-) :-) aslinda iyisin sen canim ya. Boyuna gore kilon cok degil. Hedefin kac!

Ooo maşallah
ne kadar sürede zayifladin can :kk77:
canıma tak etmişti bıngıl bıngıl olmak ki normal kiloda olduğum zamanlarda 58 falandım. :KK45:
haziran ayında başladım diyete:KK71:. işte temmuzda 56 falandım. araya ramazan girdi derken birazda öyle zayıfladım. şimdi korumaya çalışıyorum kiloyu :KK76:

Bende et sikistigindan değil taklit amaçlı :KK76:
hedef aslında 52 :KK17:
bekarken 48 idim ama hayal bnm icin :KK43:
Ben 45 tim yaa hyatimda hic 50 olamiycam saniyodum. Hic tartilmiyodum da bir gun tartiya cikmamla cigligi basmam bir oldu 60!! Bir kac gun sonra 63!!! Sok sok yani :-) tabii farkindaydim kilo aldigimin ama bu kadarini beklemiyodum :-)

canıma tak etmişti bıngıl bıngıl olmak ki normal kiloda olduğum zamanlarda 58 falandım. :KK45:
haziran ayında başladım diyete:KK71:. işte temmuzda 56 falandım. araya ramazan girdi derken birazda öyle zayıfladım. şimdi korumaya çalışıyorum kiloyu :KK76:
Hay maşallah
inş hep ole kalırsın
canım çekti :KK55:

Ben 45 tim yaa hyatimda hic 50 olamiycam saniyodum. Hic tartilmiyodum da bir gun tartiya cikmamla cigligi basmam bir oldu 60!! Bir kac gun sonra 63!!! Sok sok yani :-) tabii farkindaydim kilo aldigimin ama bu kadarini beklemiyodum :-)

Bi ara bende 62 ye cikmistim ama geçici bi süre 2 3 ayligina
çok kotuuuu :KK43:

Ama ben doğum kontrol hapinada bagliyorum
bi ara bıraktım 54 kiloya dustum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X