Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende 1.65 e 58 bende diyetteyim
nasıl verdin tüyo versene pepek o_O
Spor yapiyorum canim. Aslinda yemekten degil de abur cuburdan ve hormon ilaclarindan kilo aldim ben. Ne de olsa zayifim diye zamanli zamansiz cips kolalar götürünce toto aldi basini gitti:-)
Hormom ilaclari da alt yapiyi oluşturunca dana oldum :-)
Porsiyonlarimi kuculttum meyve sebzeye agirlik versim. Haftada 6 gun en az 1 saat spor yapiyorum. Baya sıkılaştı vucudum 2 ayda

Hedef 50 :KK70: Eski kilom 49 du eşim illa ona dönmemi istiyor, herkes sürekli üstüme geliyor kilo konusunda millet beni böyle görmeye alışık değil ki, vereyimde bende kurtulayım, millette:KK70:
Ahahahhaha :-) :-) :-) oda iyimisss. Bana da herkes sakin zayiflama cok iyisin diyo :-) hele kocam cok kiziyo :-) ama ben mutlu degilim. Kiyafetlerim dar geliyo. Eskiden güzel olan elbiseler düdük gibi oluyo fitik oluyorum :-)

Ahahahhaha :-) :-) :-) oda iyimisss. Bana da herkes sakin zayiflama cok iyisin diyo :-) hele kocam cok kiziyo :-) ama ben mutlu degilim. Kiyafetlerim dar geliyo. Eskiden güzel olan elbiseler düdük gibi oluyo fitik oluyorum :-)
Sağlık açısından iyi işte, ee görsel olarakta insan kendini iyi hissetmek ister azıcık boğazımızı tutsak sorun kalmayacakda:KK70:

ben 60-61 kilodan 53 kiloya düştüm arkadaşlar. günde iki defa 2 yemek kaşığı yoğurt içine 1er çay kaşığı zencefil, zerdeçal ve tarçın karıştırıp yemeklerden önce yedim. onun dışında beyaz ekmeği, simit poğaça gibi şeyleri kestim. tam buğday ekmeği, çavdar ekmeği ya da kepek ekmeği yedim. tarçından mı bilmiyorum ama hiç tatlı isteğim kalmadı. olduğunda az bişey yedim. bide acıktığımı hissettikçe beyaz nohut yedim. iş yerimde sürekli elimin altındadır. üstüne su içince ooohhh mis gibi çok tok tutar. :KK70::KK70::KK70::KK70:

Bazen erkekler pipileri sikisinca kilotlarin kenarini çekiyorlar y
onları taklit ettim dun ous noldu napiyorsun dedi et sıkışması VR dedim
et var sanki.birde sıkışmış diyor beni zayıf görüyor allam ya reppim :KK43:

ben 60-61 kilodan 53 kiloya düştüm arkadaşlar. günde iki defa 2 yemek kaşığı yoğurt içine 1er çay kaşığı zencefil, zerdeçal ve tarçın karıştırıp yemeklerden önce yedim. onun dışında beyaz ekmeği, simit poğaça gibi şeyleri kestim. tam buğday ekmeği, çavdar ekmeği ya da kepek ekmeği yedim. tarçından mı bilmiyorum ama hiç tatlı isteğim kalmadı. olduğunda az bişey yedim. bide acıktığımı hissettikçe beyaz nohut yedim. iş yerimde sürekli elimin altındadır. üstüne su içince ooohhh mis gibi çok tok tutar. :KK70::KK70::KK70::KK70:
Ooo maşallah
ne kadar sürede zayifladin can :kk77:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X