Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gerçekten faydası var. Annemin yengesine 70 küsür yaşında mide kanseri teşhisi kondu. Bu diyeti uyguladı ve kanseri atlattı. 10 yil üstüne başka bir sebepten dolayı vefat etti - düştü kemik kalcasi falan kırıldı bunu atlatamadi işte.
Kesinlikle tavsiye ediyorum canim. Çiğ patates, çiğ beyaz lahana, çiğ yeşil Elma ve icebiliyorsan çiğ soganda ekle - soğan biraz tadını bozuyor herkes içemiyor ama icsen iyi olur, narenciye sikacagindan geçir taze taze iç.

tam abim damat oluyor çalıyordu dışarda bi yerde o esnada senin imzayı gördüm... çok tuhaf bi senkronizasyon oldu

Şişko 1 aydır supheleniyordun
nasıl başladı anlat çok merak ettim canım nerden huylandin

Ben boyle fake konularina hep gec kaliyorum ya su sitede hergun sok oluyorum da sıkıcı hayatim renkleniyo: D

çok teşekkür ederim deniycem benim için kokusu farketmez carrie gerçekten bir kurtulsam yeter bu dertten en iyi gelen şeyin kudret narı oldugunu söylemişlerdi kavanozlarca bitirdim yine aynı bunu da deniycem ilaçla yaşamak çok kötü birşey ki bir de ben ilaç kullanmaktan nefret ederim ...

Başın sağolsun yengeni kaybetmişsin üzüldüm mekanı cennet olsun

Yalnızca ben bunları ayrı ayrı mı kaynatıp içicem yoksa beraber mi . Çig patates yalnız sanırım lahana yeşil elma ve sogan suyu berabermi kaynayacak

Kaynatmiycan canım. Hepsini taze taze sıkıp direkt icecen pismeyecek. Hepsini birden sıkabilirsin ayrı ayrı yapmana gerek yok faydasini göreceksin. Yenge galiba günde 3 defa sıkıp içiyordu.
Annem daha iyi biliyor ona sordum
pancar, çiğ patates, yeşil Elma, beyaz lahana , sogan. Hiçbiri pişmemis. Günde 1 buçuk 2 litre içiyordu dedi. Bak ben pancarı unutmustum
Kesinlikle dene sonra gel bana yaz . Bak Google'da mide için çiğ patates diye yazsan değişik kürler var ama en iyisi benim verdigim
duzeleceksin bak
allah şifa versin mucxxxx

Selam kızlar baycılı kapatmaktan vaz mı geçtiniz. Çift topik mi oldu nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…