Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok daha neler!

her yil yas gibi bir uyelik aliyor herhalde ; ))
Foto eklemis ve kendi kendine yorum yapmis. Bi uyelihi demiş cok guzelsin. Kocan nasil kiskanmiyor, digeri demis burnun harika olmus. Doktorun kim. Digeri demis forumda senin kadar guzelini gormedim diye. Hey ya cok acinacak bir durum aslinda.. yorumlar da ayri komikti..

ya o ayrı bi dünyaydı kendi kendine kocan olsam seni sokağa çıkarmam falan diyordu ahahah

Hic sorma, cok ilginc valla. Bu arada ablasiyla kocasindan suphelenen kadin ne oldu? Konu geyige donmesin diye mune kapatmisti ama konu sahibi geri acmadi. Cok merak ettim valla.

kendine iltifatlar eden vaka mı o boyum 175 manken gibiyim diye foto paylaşıp yorum yazan ben o olayı kaçırdım yani üyeliklerinin ispat edilişini :S

Ben erkek arkadaslarimla da gayet rahat biri oldugum icin bilemiicem just : ))

Fajat sanalda insan cosuyor, kimse gormuyor bilmiyor ya : )))

Peki sana anlatilanlarin fantazi urunu oldugnu bilmek nasil bir duygu : p

Not: korkma farki esitledik sayiliriz, hala en fake sen degilsin ; )

Al benden de o kadar....

Gerci cogu seyi kaciriyorum da neyse ki bu sefer aninda olaymahaline geldim :))

önemli vakaları kaçıroyorum ama gecen albümler sekmesine tıkladım erotik filmde sandım kendimi sadece üzerinde külot la evde verilmiş pozlar güya estetik meme diye gösteriyormuş ama bu kadar da olmaz ki :S

önemli vakaları kaçıroyorum ama gecen albümler sekmesine tıkladım erotik filmde sandım kendimi sadece üzerinde külot la evde verilmiş pozlar güya estetik meme diye gösteriyormuş ama bu kadar da olmaz ki :S
Ben o konuya hic girmeyeyim (hem mecez hem gercek anlamiyla)
Cunku coook ucta bulunabilecekdusuncelere sahibim sanirim : )))
Ozetle,katiliyorum.

ben onu takip edememiştim ya 140lı sayfalara dayanınca valla

acaba benim nickimden mi etkilendi norveç e gittim didi hahahaha Velvette

neden norveç bilmiyorum ama sevgilisi dediği adam çok taştı haa
diyetisyenmiş canım valla bundan sonra söylemem
önceden adımı bile söylemezdim de böyle güzel bi arkadaşlık ortamı oluşunca...

valla çok tuhaf bi duygu ikinci kez başıma geliyor
hani aa üzülüyosun öyle biri yok mu diye
ama sonra fark ediyosun ki öyle biri hiç olmadı
anlatamıyorum çoktuhaf
beni biliyosun ben ve suçluluk duygularım

nedense midem kalkıyor estetik bir görüntü verilse bari kızmam sanatta çıplaklığa karşı değilim

art is for art !!
Midem de kalkmiyor, sanat sanat icindir de demiyorum,
Ancak ciplakligi estetik buldugum, hatta sanatsal degeri yuksek olan seyleri de takip ederim,

aNcak insanin sirf ideal olarak sunulan seylerden etkilenerek saglik sorunu olmaksizin bicak altina yatmasina anlam veremiyorum,
Ruh sagligiyla ilgili sorunlari halledip sonra estetik olmalilar bence...

o adamı kimbilir hangi gariban kaslının sayfasından aldı mağdur etti adamı D: instagram da baya gezmiş olmalı

yani tensel bişi bendeki bazılarının teni tiksinç geliyor yakın plan olunca estetiğe gelince meme silikonu abartılı olunca hiç hoşlanmıyorum playboy dergilerindeki kızlar gibi balon gögüsler istemem .
bence ideal meme değil o yaptıkları da :S

Ya kucuk olsa bile nolcakyani?
bir insan neden kendini eksik hisseder bunu anlayamiyorum,

ozguven patlamasi yasadigimdan degil ama kendi gercekligni reddetmek ve bir yabancilasmayi kabul etmek.... tuhaf geliyor,
nitekim mitomani de oyle degil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…