Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ay bende sımdı gordum soktayım aranızda anlastınız sanıyodum allahın cezası baktı guzellıkle olmuyor son kozlarını oynuyor sanırım tabı yedıremıyo kendıne reddedılmeyı bı b.k yapacagından degıl de yınede tedbırı elden bırakma canım. ailene anlatsan durumu cok mu olay buyur acaba

Alkolik kopek ya.icip icip sariyo.hic konusmamasi lazimdi onunla ama denesin gorsun dedik keske engel olsaydik.ailesinin kesin bilmesi lazim ve yalniz kalmamasi lazim

Alkolik kopek ya.icip icip sariyo.hic konusmamasi lazimdi onunla ama denesin gorsun dedik keske engel olsaydik.ailesinin kesin bilmesi lazim ve yalniz kalmamasi lazim
evet canım bencede bılmelılerde sımdı aynı sehırdelermıs ya aılesıyle olay cok buyuk boyutlara gelmez ınş.

Gitsin o zaman pasaportu varsa yurtdısına ya akrabası falan varmıs,bu adam boşanınca da delirir
Aynen bende onu diyorum.cagirdim bize gelicek ama kac gun kalabilcek yani cozum degil.bence bisure onun bilmedigi degisik biyere gitmeli kendi sagligida iyi degil cunku artik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…