Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ama neden en guzel gunlerini boyle geciriyosun?sorun ne?

Nişanlımla fikirlerimiz hep ters çıkıyor, düğün mevzusu falan filan iyice üst üste geliyor her şey birbirimize giriyoruz. Dün ikimizde peş peşe ağlama krizine girdik önce o girdi aramızdaki sorunlar yüzünden, sonra eve çıktık gelin alma mevzusu yüzünden ben ailem sebebi ile ağlama krizine girdim. İkimizinde gözleri şişti bugün. Dünden sonra birbirimizin halini görünce iyi olduk biraz İnşAllah devam eder böyle Allah'ım yardım etsin

Eminmisin canim bu evlilikten sen.evlenmis bile olabilirsin gerci..

Eminmisin canim bu evlilikten sen.evlenmis bile olabilirsin gerci..
Evet eminim canım.. Biraz törpülememiz gerekiyor kendimizi, sakinleşmemiz lazım, anlayışlı olmamız lazım. Seviyorum o da seviyor biliyorum Ben-Sen değil Biz olursak herşeyi halledebilirmişiz gibi geliyor

Evet eminim canım.. Biraz törpülememiz gerekiyor kendimizi, sakinleşmemiz lazım, anlayışlı olmamız lazım. Seviyorum o da seviyor biliyorum Ben-Sen değil Biz olursak herşeyi halledebilirmişiz gibi geliyor
İns sevginiz yeter bu sorunlarinza.buralara konu acarken gormeyiz seni.ins cok mutlu olursunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…