Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Alıcam bebem. Benimki tamamen sinirlerin bozulması ve gerçeklerden kaçmak için korkuları kanalize etmek. Bugün halama gittik çok küçük şekilde anlattım o bile dedi çok yıprandın sinirlerin bozulmuş ondan diye. Şimdi kendi kendimi telkin ediyorum bu süreçte annemle fazla görüşmicem çünkü sinirimi bozanların başında o geliyor. Aslında sağlıklı bireyleriz biz ama nasıl bir eşya bozulursa insanlar da bizi bozuyor...

insan toplumla tanıştığında hasta olur diyor freud :cool:

kezzap mı atayım :KK43: benı neden dıslıyosun :cry: cıdden uzuldum sımdı

şaka yaptım len :110:

Justin durumu biraz farkli ama sen ben gibi degil.onunki yasli ve just gibi bi kiza sahip olmasina ragmen kilini kipirdatmadi,kosmadi pesinden.justin kendine guveninin tekrar geri gelmesi icin buna ihtiyaci var.ondan sonra oda umursamayacak

ya şey hissi oluyor lan benim neyim eksik yaşlı biri bile bana bakmıyor umursamıyor nasıl umursamaz ulan gibi
umursayınca da tiskiniyom o ayrı ama senin de farkında olduğun gibi artık hissi olarak bişeyim yok :KK49:
ondan güveniyorum kendime soruyorum
yaşamak istediğim hayat bu mu
yanımda görmek istediğim adam bu mu
HAYIR :cool:

ya şey hissi oluyor lan benim neyim eksik yaşlı biri bile bana bakmıyor umursamıyor nasıl umursamaz ulan gibi
umursayınca da tiskiniyom o ayrı ama senin de farkında olduğun gibi artık hissi olarak bişeyim yok :KK49:
:KK5:

sevın beni :110:

O senin totonu yesin :110:

Alıcam bebem. Benimki tamamen sinirlerin bozulması ve gerçeklerden kaçmak için korkuları kanalize etmek. Bugün halama gittik çok küçük şekilde anlattım o bile dedi çok yıprandın sinirlerin bozulmuş ondan diye. Şimdi kendi kendimi telkin ediyorum bu süreçte annemle fazla görüşmicem çünkü sinirimi bozanların başında o geliyor. Aslında sağlıklı bireyleriz biz ama nasıl bir eşya bozulursa insanlar da bizi bozuyor...
Yok katilmiyorum beni bozan bi insan degil bir katir:KK57:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X