Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben her kararirin arkasindayim.o gucunun son damlasina kadar savasan kadinlardan.gecerli sebepleride var hak veriyorum.o yasiyo sonucta bu durumu.hem mesajlari bile degisik artik just asti o adami.bunu onada gostermek istiyo

:KK35::cry::cry::cry::cry::cry:

duygulandım şu anda bana inanıyorsun ya :cry:

bu benim için çok önemli

benim içimdeki değişimi ordan görebiliyorsun :KK60:

Ben her kararirin arkasindayim.o gucunun son damlasina kadar savasan kadinlardan.gecerli sebepleride var hak veriyorum.o yasiyo sonucta bu durumu.hem mesajlari bile degisik artik just asti o adami.bunu onada gostermek istiyo
evet o da var tabi bu hıssı bende cok yasadım zamanında :110: sımdı gecınce hersey zamanla daha farklı bakmaya baslıyor ınsan tabı aman o gorse nolur kanıtlasam neolur umrunda olmamaya baslıyor

evet o da var tabi bu hıssı bende cok yasadım zamanında :110: sımdı gecınce hersey zamanla daha farklı bakmaya baslıyor ınsan tabı aman o gorse nolur kanıtlasam neolur umrunda olmamaya baslıyor

ama sen de yapmışın işte bebiş :KK37: öyle yapmışsın ki öğrenmişsin

Biz göremiyos tabi :110:

bunu diceğini biliyodum seni zorladım biraz öyle gördün :KK4::110::KK60:

:KK5:Dogaustu diyom bende diyom destek diyom al diyom!

Alıcam bebem. Benimki tamamen sinirlerin bozulması ve gerçeklerden kaçmak için korkuları kanalize etmek. Bugün halama gittik çok küçük şekilde anlattım o bile dedi çok yıprandın sinirlerin bozulmuş ondan diye. Şimdi kendi kendimi telkin ediyorum bu süreçte annemle fazla görüşmicem çünkü sinirimi bozanların başında o geliyor. Aslında sağlıklı bireyleriz biz ama nasıl bir eşya bozulursa insanlar da bizi bozuyor...

Justin durumu biraz farkli ama sen ben gibi degil.onunki yasli ve just gibi bi kiza sahip olmasina ragmen kilini kipirdatmadi,kosmadi pesinden.justin kendine guveninin tekrar geri gelmesi icin buna ihtiyaci var.ondan sonra oda umursamayacak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X