Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende varim. Yatagin icinde elimde tablet bir saga bir sola dönüp duruyorum. Cok sıkıldım bu ne beee :KK47:
sahte üyelik mi alsam naapsam..

millet sadece yazdığım yorumlara begenı yolluyor,muhattap olan bile yok,biz neciyiz burdAAAAAA!!!

:) özledin mi kız beni?
Cok ösledim :oops:
XY0355.png

Benim hasta yatmami mi beklediniz len sohbete toplasmak icin :KK45:

Ben de bayram kutlamiyom gavurum ben hem de hasta yatiyom hadi muhabbet edek refakat edin bana :KK45:

Anneme gittim kızlar "beş dakika konuşmaya ihtiyacım var aslında bütün sorunlarımdan kaçmak için beynim yeni korkular yaratıyor biliyorum ama konuşalım çok kötüyüm "dedim. İşte anlattım doğaüstü varlık korkularımı, eşime evde ıslık bile çaldırmadığımı, sanki bana musallat olmuşlar gibi hissediyorum dedim. Ağlamaya başladım anne yokuş aşşağı yuvarlanıyorum dedim ki gerçekten öyleyim büyük bir savaş veriyorum sinirlerim çok bozuk. Psikiyatra gitmemi söyledi annem tükenmişlik sendromu yaşıyorsun dedi ve sonra da " hadi sonra konuşuruz baban huzursuzlanır ne konuşuyordunuz diye" dedi kalktı gitti. Öylece kaldım. Yahu 35 yaşına gelmiş kızın abuk subuk şeyler söylüyor sana hurafe okuyor biraz ilgilen be kadın! Hala baban merak eder huzursuzlanır diyor e etsin sen de anlat bunalmış ana kız konuştuk de! Sap gibi kaldım odada. Beynim zonkluyor evime dönüyorum şimdi.

Anneme gittim kızlar beş dakika konuşmaya ihtiyacım var aslında bütün sorunlarımdan kaçmak için beynim yeni korkular yaratıyor biliyorum ama konuşalım çok kötüyüm dedim. İşte anlattım doğaüstü varlık korkularımı, eşime evde ıslık bile çaldırmadığımı, sanki bana musallat olmuşlar gibi hissediyorum dedim. Ağlamaya başladım anne yokuş aşşağı yuvarlanıyorum dedim ki gerçekten öyleyim büyük bir savaş veriyorum sinirlerim çok bozuk. Psikiyatra gitmemi söyledi annem tükenmişlik sendromu yaşıyorsun dedi ve sonra da " hadi sonra konuşuruz baban huzursuzlanır ne konuşuyordunuz diye" dedi kalktı gitti. Öylece kaldım. Yahu 35 yaşına gelmiş kızın abuk subuk şeyler söylüyor sana hurafe okuyor biraz ilgilen be kadın! Hala baban merak eder huzursuzlanır diyor e etsin sen de anlat bunalmış ana kız konuştuk de! Sap gibi kaldım odada. Beynim zonkluyor evime dönüyorum şimdi.

Ah canim yaaa. Annen psikolog degil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X