Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nerde oturuyosun? Mersindeyim ben yakin olsan getiririm neden getirmeyeyim :) biz kurbam kesiyoruz ama eve girmiyor dagitiyoruz hepsini. Yiyemiyorum ben :110:
çorumdayım:KK43:vejeteryan mısın kız....bende etçilim....:KK70:sağol canım:KK19:
kaynanama gidecem şeytanın sol bacağı ordadır kesin...:KK62:

Yok vejeteryan degilim aslinda ama kokuyor et midem bulaniyo :110: cok iyi pisirilmesi lazim. Usta el olmazsa yemem :KK53: nasi yani kaynana mevzusunu anlamadim :KK45:
hımmm ben pişirsem de sen yesen .....:KK70: eltimle 1 ay falan oluyo tartıştım komple bağımı kopardım şimdi o ordadır....onun için bizde evdeyik....hazırlanıp annemlere gidecez yavaştan bayram gezmesine başlıyoruz....öptüm ikinizide gelince grşrüz:KK19:

hımmm ben pişirsem de sen yesen .....:KK70: eltimle 1 ay falan oluyo tartıştım komple bağımı kopardım şimdi o ordadır....onun için bizde evdeyik....hazırlanıp annemlere gidecez yavaştan bayram gezmesine başlıyoruz....öptüm ikinizide gelince grşrüz:KK19:
Olur vallaa. Etler benden pisirme senden :)
Anaaammm bdvye detayli ac bu konuyu da bi tartirsalim :-) hadi iyi gezmeler,hayirli bayramlar sanaaa :KK19:

gelsene arada kızım ya muhabbet ederiz =) farkettim o bugün topice adam topluyor :-)

yine naptım :110:
nasılsa geçicek işte :110:
telefonumu da açmadım ha arıcaklar mesaj atcaklar diye korkuyom :110:
:KK70:
Napayim yalniz kaldim,milleti toplamaya calisiyorum :-)

Nasilsa gececekte mesafe uzuyor iste sekerim. 3 gunde iyilesecekken 6-7 gunde iyilesiyorsun.,

Anaaa yarin buyuk bulusma olacak mi? Hattini degistirsene just.hep kapali telefonun :110:

Napayim yalniz kaldim,milleti toplamaya calisiyorum :-)

Nasilsa gececekte mesafe uzuyor iste sekerim. 3 gunde iyilesecekken 6-7 gunde iyilesiyorsun.,

Anaaa yarin buyuk bulusma olacak mi? Hattini degistirsene just.hep kapali telefonun :110:

fark ettim hep bdvden ordan burdan alıntılıyon :KK70:

tanımadıklara da başlıcan yakında :KK70:

aslında içimden geçiyor gidip bi sövsem diye ya da daha doğrusu içimi döksem diye ya bilmiyorum sabahtır onları taktım kafaya ne pok yapıcam diye ona sıkılıyom :110:

mesaj atmıştır aramıştır falan diye açmıyom korkuma :110:

fark ettim hep bdvden ordan burdan alıntılıyon :KK70:

tanımadıklara da başlıcan yakında :KK70:

aslında içimden geçiyor gidip bi sövsem diye ya da daha doğrusu içimi döksem diye ya bilmiyorum sabahtır onları taktım kafaya ne pok yapıcam diye ona sıkılıyom :110:

mesaj atmıştır aramıştır falan diye açmıyom korkuma :110:

Bakiyorum keklik avindayim :KK70:

Sana iyi gelecekse git,dök icini canimcim. Ama o yine bulur canini sıkacak birsey..
Mesajini bile görmek istemiyorsun artik bu cok guzell :KK19:

Bakiyorum keklik avindayim :KK70:

Sana iyi gelecekse git,dök icini canimcim. Ama o yine bulur canini sıkacak birsey..
Mesajini bile görmek istemiyorsun artik bu cok guzell :KK19:

bulursan kopar getir :KK70:
yeni yüzler de lazım topice :KK53:

napıyım canımı sıkcak :110:
kaç dediniz kaçıyom :p
ya telefonda ya da mesajda kendimi anlatamıyorum
bir de mobil olmanın verdiği cesaretle daha çok yürüyor artist artist konuşuyor
ama yüz yüze kendimi daha net ifade edebileceğimi düşünüyorum
onun da daha insan gibi davranacağını

Ben uğruyorum arada her seferinde yeni yüz sayılmak için :)

Evet yeni kana ihtiyac var :-) hamamda gelin secen kaynana gibi milleti inceliyorum :-) :-)

Evet o konida haklisin. Mesajla,konusmayla olmuyor. İletisim kopuklugu yasaniyor. Son defa görüş istersen. İcini boşaltmak sana iyi gelebilir :KK19:
Davayi actiniz mi? O durum ne simdi?

Ben uğruyorum arada her seferinde yeni yüz sayılmak için :)

oo hoşgeldin italyalım :KK53:

Evet yeni kana ihtiyac var :-) hamamda gelin secen kaynana gibi milleti inceliyorum :-) :-)

Evet o konida haklisin. Mesajla,konusmayla olmuyor. İletisim kopuklugu yasaniyor. Son defa görüş istersen. İcini boşaltmak sana iyi gelebilir :KK19:
Davayi actiniz mi? O durum ne simdi?

hani kız açılalı 20 ekimde
hem belki anlaşmalıya da ikna ederim :)

Yok kiz ne baklavasi cok sagliksiz :KK70: gelen giden mi var kim yiyecek :110: bugun İstanbula gidiyorum hem. Anam yapmistir :KK19:

uçakla mı gidiyosun :KK73:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X