Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anam şu oldu ya bunun öğretmen arkadaşı mı neyi görmüş geldiğimi
Akşam sinirimi bozdu
İlle kurbanın 3.günü görüşcez diyor
Konuşcakmışız öyle bitcekmiş
Acaba bana da iyi gelir mi ki ya şöyle ağlaya höyküre ağzına iki tane çakıp gelsem
Cevap vermedim daha

Gelmez bence ofkeni kustun zaten gecen twlefonda.o seni rahatlatmisti daha iyiydin kac gundur ama yuzyuze gelince aynisi olmaz.eger netlestirdiysen kafanda hic bulasma

sen bılırsın tabıkı ama ben onermem gorusme bence.

Gelmez bence ofkeni kustun zaten gecen twlefonda.o seni rahatlatmisti daha iyiydin kac gundur ama yuzyuze gelince aynisi olmaz.eger netlestirdiysen kafanda hic bulasma

ben ona dönmek istemiyom ki sevmiyom da ama aklıma yatmıyor değil çünkü o böyle saçmalayana kadar iyiydim baya ağladım la yine
battaniyenin altına girip hığğk diye nefes alarak uyucak kadar ağladım

sen bılırsın tabıkı ama ben onermem gorusme bence.

çok sıkıcı zaten görüşsek de ne konuşcaz ki
resmen artık baydım biliyon mu ya
aynı şeyleri duymaktan söylemekten böyle böğk geldi yani
o yüzden uğraşmıyom üşeniyom
Oh iyi hadi gözün aydin tatlim bu arada bence goruseceksen bile son ana kadar cevap verme. Gelcek misin,gelmeyecekmisin diye kudursun dursun

sen çok tatlısın ya

ben ona dönmek istemiyom ki sevmiyom da ama aklıma yatmıyor değil çünkü o böyle saçmalayana kadar iyiydim baya ağladım la yine
battaniyenin altına girip hığğk diye nefes alarak uyucak kadar ağladım
Adamin hicbiseyi yaramiyo bak sana.kiyamam.artik lutfen bitir inan bekara kari bosamak diye dusunme bende yasiuorum biliyosun.resmen oynuyo seninle.konusmak isteyen adam senin gelmeni beklemezdi.ayagina kalkar gelie konusurdu adam olsa.onun amaci baska.gitme lutfen yalvaririm gitme

amacı ney seks mi

ben mi taktik adamıyım
bu arad köşe kapmcayı anlamadım ya açıklasana ne demek istedi o madır

beklesin öyle mal mal gelcem diye

Siskoanne istanbulda,ben istanbula gidicem o izmire gidiyor. Sen izmirdesin ama annenin sehrine gittin. Birbirimizin sehirlerine gidiyoruz ama hepimiz araziyiz onu kast etti :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…