Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kalbimin tek sahibi zimbirtisi caliyordu hemen kulakligi taktim "are you dead yet" dinliyom

Daha gebermedin mi ulan

23um

Ici nasil rahat ediyomus yuzune nasil bakiyo ki ben sucluluktan olurdum aldatsam

Sordum içim rahat dedi. İstese adamla yatarmış ama yatmamış ( ama sevişiyor o işi yapmadan ) ne genişmiş için dedim ben aldığım eteğin parasını azcık budayınca ölüyorum vicdan azabından nasıl rahat ediyorlar anlamıyorum

öyleleri hep kıymetli oluyor ama ne hikmetse

öyleleri hep kıymetli oluyor ama ne hikmetse

Aynen. Aldatmayı erkeklere mal etmedim asla ama kadının aldatması bana çok garip geliyor. Çünkü bizler daha vicdanlı daha merhametli varlıklarız. Erkekler biraz daha şeyinin dikine gidiyor onun kontrolünde ama bence kadınlar daha üstün bu yüzden aldatan kadınları anlayamıyorum

aynen öyle, bir de benim bir arkadaşım var gerçekten bir arkadaşım sevgilisiyle cinsel hayatı yok, evlenmeden istemiyor ama sevgilisi ona sezdirmeden kendi tabiriyle üç kuruşluk kaş*rlarla yatıp ihtiyacını giderebilirmiş

Cinselliği erkeğe ihtiyaç, kadına külfet gören tiplerden demek ki

Cinselliği erkeğe ihtiyaç, kadına külfet gören tiplerden demek ki
aynen bir kere adam sevmediği kadına dokunacak, parayı verip sevişecek(!) kadar iğrenç bir mantıkta. Erkeğe ihtiyaç tabi kadının görevi sadece. İşte kadınların bu konumda olmasına sebep olanlar da yine kadınlar

Eşim en çok ne zaman takdirimi kazanmıştı biliyor musun ? Kavga sırasında ben anlamsız bir kıskançlık yapmıştım bana " benim bedenim kıymetlidir herkesle yatmam" demişti. Kendisine olan saygısı çok hoşuma gitti.

gerçekten çok yerinde bir cümle kurmuş. Erkekler hayat kadınlarını aşağılıyor hayat kadınıyla karısını aldatan adam o sadece bir anlık zevk o or*spuyla işim olmaz diye kendini savunuyor ama o or*spunun bedenine sahip olmak için üstüne para veriyor.

Kafam dusmus uyumusum ya
Ruya gordum bi de
Kendimi otobuste degil sanip sicrayip sicrayip kalkiyom uyanip bakiyom otobusteyim :KK70
Ahahahahahhahahqhq agZina tukuriyim senin yaa hic gulesim yoktu!bu arada o kekler ovaleks adinda bi katki maddesi sayesinde oyle askimcim.pasta malzemeleri satan yerlerde satiliyo

Ahahahahahhahahqhq agZina tukuriyim senin yaa hic gulesim yoktu!bu arada o kekler ovaleks adinda bi katki maddesi sayesinde oyle askimcim.pasta malzemeleri satan yerlerde satiliyo

iste goruyom evde goruyom eyvah diyom bi bakiyom yoldayiz bilincaltimi b.k goturuyo

Yaaaa eve gidince bakcam netten zararli bisi mi ??? Gercekten cok yumos kek

Ya ben bayramda hiç giyinip süslenip akraba gezmek istemiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…