Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben gezmicem zaten kararliyim bi de et kokulari bogk

Yağğ :mad: biz yeni evliyiz bekliyorlar bizden :KK16:
napıcam ben just ? Bi de her evde ye-ye-ye ısrarları
ben bıraktığım diyetime dönmek istiyorum artık
hele 2. gün bir akrabasına gidicez eşimin yemeyeni dövüyorlar:confused:
Napıcım bin bibim :110:

E gezicen mecbur ben su aliyim tamam ben sundan az aliyim falan de.o akrabaya gidene kadar bisey yeme:)ben oldum olasi kurban bayramini telefonla kutluyorum aliistilar artik.sokaga bile cikmiyorum.gerci asaf cok iyi harclik topladi gcen bayram belki onun hatrina cikarim:KK53:

skasdfsgfsgsf bize bişi veren yok anca kaşıkla dana eti :110:
vallahi eşimin çok aile büyüklerine gidip geri kalanı telefonla kutlayasım var :110:

Yağğ :mad: biz yeni evliyiz bekliyorlar bizden :KK16:
napıcam ben just ? Bi de her evde ye-ye-ye ısrarları
ben bıraktığım diyetime dönmek istiyorum artık
hele 2. gün bir akrabasına gidicez eşimin yemeyeni dövüyorlar:confused:
Napıcım bin bibim :110:

Ya ben gitmiyom inanmiyom kutlamiyom bazen bilmeyenler kurban mesaji atiyor sagol senin de kutlu olsun diyom o kadar ben gelenekleri pek sallayan biri degilim zaten herkes alisti beni yadirgamazlar :KK53:

Katki maddesi sonucta zararli tabi ama pastaneden alip yiyosun ayni sey:)

Nerden bildin len bugun pastaneye gittigimi :110:
Azcik zayifladim ya aldim bisiler :KK53:

Ya ben gitmiyom inanmiyom kutlamiyom bazen bilmeyenler kurban mesaji atiyor sagol senin de kutlu olsun diyom o kadar ben gelenekleri pek sallayan biri degilim zaten herkes alisti beni yadirgamazlar :KK53:

Aha benim kafa :confused: bir hafta diyet yapar iki kg veririm sonra ödül alırım kendime :KK70::KK70:

Seni yerim just.yedin ki sordun burda nasil boyle yumusak oluyo diyeee.hatta yeryemez yazdin dimiiiiiiiii.neli yediiiiin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X