Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Di mi gız Zaten breking'in sınırlarına göre obez de değilim
Aynen insan once kendini sevmeli bence. Neyle mutlu oluyorsa onu yapmali. Hele isten bir cik,kafan rahatlasin. Gunler torbaya mi girdi? Yavas yavas verirsin. Hemn tığ gibi olmak zorunda değilsin. Mankenmiyiz biz kusursuz olmak zorunda değiliz

İşte ! Kendime çok acımasızım aslında çok havalıyım, boyum uzun bakımlıyım ama işte Sibel Can'lık var serde hep gözüm zayıf kadınlarda eşim bakmıyor ben bakıyorum dibim düşüyor mükemmel olmazsam bu eşim de gidecek ( ilki aldatttı) gibi geliyor azcık kendimi salsam regl filan diye çok yesem hemen başkasına bakacak beni beğenmeyecek durumları oluyor

İnan kiloyla alakasi yok bu durumunun. İnsan karaktersiz olmasin yeter. Angelina jolie,adriana lima bile aldatildiktan sonra su dunyada hicbir kadin guvenmesin kendine
İlk esinin yaptigi hayvanlik sende iz birakmis... O yüzden böyle düşünüyorsun. Dunya guzeli de olsan,gayet fit bir bayanda olsan adam,adam değilse hicbir onemi yok. Yapar yapacagini...
Eger adam sahsiyetliyse ister 1 ton ol,ister cok cirkin asla ihanet etmez. Kendinde sorun arama hep :)

Eşim de çok şahsiyetli ve dürüst birisi en çok da ona haksızlık oluyor zaten
Hani 4/4 lük kimse zaten yok benimkinde de türlü gıcıklık var arayınca ama bu konuda hakkını yiyemem
Dünyada ona güvenmezsem kimseye güvenemem zaten
Bi de kendimi sevsem

Ona haksizlik oluyor diye dusunme, senin bedenin, senin tercihlerin. Benim esimde kilolu hemde baya kilolu. Ustune kiyafet bulamiyorum , halinden memnun kilo vermek istemiyo. Napayim kilolu diye baska erkeklere mi bakayim? Kilolu diye onu aldatayim mi? Boyle bakinca konuya senin dusuncen ne kadar yersiz geldi degil mi? :) esimi coookkk ama coookk seviyorum. Oyle kabul ettim. Bu arada önceden zayifti. M beden giyiyordu,simdi xxl yani en bastan beri kilolu degildi.
Kaçırdık cicickleri
Bizde bisey görmedik zaten merak etme

Hosbuldum şekerim
Geve birden çıktım kusuruma bakma. Benimki çocuk gibi ilgi istiyor

Seni diğer harbi kızlardan ayiran ne biliyor musun?

En harbi kiz olman

Problem degil. Esimde sana son msji yazarken tepemde bekliyordu hadi yatalim diye
Bu da sey gibi oldu. Hani amerikan filmlerinde varya `` senin sorunun ne biliyor musun dostum? Lanet olasi totonun,kafandan buyuk olmasi`` bana bu cagrisimi yapti

Problem degil. Esimde sana son msji yazarken tepemde bekliyordu hadi yatalim diye
Bu da sey gibi oldu. Hani amerikan filmlerinde varya `` senin sorunun ne biliyor musun dostum? Lanet olasi totonun,kafandan buyuk olmasi`` bana bu cagrisimi yapti

Heh o lanet olası dost benim. Popolu

Yok kız benüm herüf de biskolata değil aşırı şişko değil ama gayet de dötlü döbekli
ben haksızlık diye hani ona güvenmememi kast ettim korkularım ona haksızlık dedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…