Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Problem degil. Esimde sana son msji yazarken tepemde bekliyordu hadi yatalim diye :-)
Bu da sey gibi oldu. Hani amerikan filmlerinde varya `` senin sorunun ne biliyor musun dostum? Lanet olasi totonun,kafandan buyuk olmasi`` :-) :-) bana bu cagrisimi yapti :KK70:

Hahahahahahah. Ayy evet yaaa bi zamanlar ne kullanirdik bu sözü. Hey hey :KK53:
Bu arada sen evli miydin ya?o_O Kiminle? Niye haberim yok diyormusum :KK70::KK70::KK70:

Yok kız benüm herüf de biskolata değil aşırı şişko değil ama gayet de dötlü döbekli
ben haksızlık diye hani ona güvenmememi kast ettim korkularım ona haksızlık dedim:eek:
Himm, evet adama haksizlik etme :) o degil kendine ediyorsun aslinda. Mutsuz olanda sen oluyorsun. Biraz rahatla,zihnini bosalt bu dusuncelerden. Fazla arabesk yaşama. Yarin bir gun olucez bu kadar dert niye. Amaaannn. Seni seven bir esin var mutlu olmaya bak şekerim, herkes senin kadar şanslı degil :KK19:

Himm, evet adama haksizlik etme :) o degil kendine ediyorsun aslinda. Mutsuz olanda sen oluyorsun. Biraz rahatla,zihnini bosalt bu dusuncelerden. Fazla arabesk yaşama. Yarin bir gun olucez bu kadar dert niye. Amaaannn. Seni seven bir esin var mutlu olmaya bak şekerim, herkes senin kadar şanslı degil :KK19:

Bana bunlarla gelin :110::KK53:

Dumluca koyunun imami var ya,onun kayincosunun abisi var nuri emmi. Bildin mi? Heh iste nuri emminin teyzesinin oglunun dayisiyla evliyim :KK70:

Teyzesinin oğlunun dayisi teyzesinin abisi olmaz mi? Hahahahah..
Tanıdım ya tanimaz miyim hiç. Benimki de Karsiki köyden Şakir, haci Şakir hahahahsh :KK70::KK70:

Bana bunlarla gelin :110::KK53:
:-) ama oyle gercekten. Simarik çocuklar gibihersey mükemmel olsun istiyoruz. Bir istdigimiz olmayinca hemen tepinmeye,ayaklarimizi yerlere vurmaya basliyoruz. Nankörüz yaaa. Biraz elimizdekilerin kiymetini bilelim. Ne hayatlar,ne yaşamlar var... Seviyor ve seviliyorsan zaten dunyanin en guzel seyine sahipsin. Geri kln hersey gereksiz ayrinti :KK19:

Harbikız sen evli misin ? Çoluk var mı ? Çocuk var mı ? Ciccik var mı ? :110:
2 yillik evliyim. 27 den gun aldim. 26,5 um. Cocukta yok cicikte yok :KK70:

Teyzesinin oğlunun dayisi teyzesinin abisi olmaz mi? Hahahahah..
Tanıdım ya tanimaz miyim hiç. Benimki de Karsiki köyden Şakir, haci Şakir hahahahsh :KK70::KK70:

Aa evet olur o_O :KK45:

Anaaaaa şakir emmiyle mi evlisinnnnnn. Ay inanmiyorummmm. Şakir emmi karsi köyün en karizmatik emmisiiiiiii. Turnayi gözünden vurmussun uyanik :KK70:

2 yillik evliyim. 27 den gun aldim. 26,5 um. Cocukta yok cicikte yok :KK70:

Aa evet olur o_O :KK45:

Anaaaaa şakir emmiyle mi evlisinnnnnn. Ay inanmiyorummmm. Şakir emmi karsi köyün en karizmatik emmisiiiiiii. Turnayi gözünden vurmussun uyanik :KK70:
Hahahayt tabiki canim ne sandin sen?
Benim gibi bir güzeli de karizmatik yakisikli biri alirdi herhalde dimi?. :KK70:
Ama emmi deme yaa benim esim daha 28.5 yaşında :p

:KK57::KK70::KK70:
Ben yine bir kac saatligine gidiyorum. Çünkü uyku vaktim geldi hahaha.
Sabah kalkiyorum eşimi gönderiyorum biraz oyalaniyorum. Ve öğlen uykusuna yatip guzellesiyorum ohh misss :KK70:
İyi git guzelleste gel :) ben bugün buralardayim. Yatagimdan cikmiycam hic. Bir elimde tablet,bir elimde telefon takilcam :-)

:-) ama oyle gercekten. Simarik çocuklar gibihersey mükemmel olsun istiyoruz. Bir istdigimiz olmayinca hemen tepinmeye,ayaklarimizi yerlere vurmaya basliyoruz. Nankörüz yaaa. Biraz elimizdekilerin kiymetini bilelim. Ne hayatlar,ne yaşamlar var... Seviyor ve seviliyorsan zaten dunyanin en guzel seyine sahipsin. Geri kln hersey gereksiz ayrinti :KK19:

Haklısın evet zor günler geçiriyoruz ikimiz de iş yüzünden sıkıntılıyz ama bunu değiştirebilecek gücümüz var, hayallerimiz var. Ya bu kapitalist sisteme mahkum kalsaydık ? Maddi sıkıntımız yok hastalık yok benim şımarıklıklarım var ssdece :110:

Bi sır veriyim mi ? Çiccikleri bile var :KK8::KK70:
Yok artikkkk :KK70:

Haklısın evet zor günler geçiriyoruz ikimiz de iş yüzünden sıkıntılıyz ama bunu değiştirebilecek gücümüz var, hayallerimiz var. Ya bu kapitalist sisteme mahkum kalsaydık ? Maddi sıkıntımız yok hastalık yok benim şımarıklıklarım var ssdece :110:

Ne güzel iste. Hersey güzel olacak de kendinide esini de teskin et. Bayiliyoruz kendimize iskence etmeyr. Mutluluk batiyor anacim illa bulucaz dert edecek bisey :-)

[QUOTE="EnHarbiKiz, post: 3715192 Ne güzel iste. Hersey güzel olacak de kendinide esini de teskin et. Bayiliyoruz kendimize iskence etmeyr. Mutluluk batiyor anacim illa bulucaz dert edecek bisey :-)[/QUOTE]

Öyle valla :110:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X