Biberon önerisi

Zelcet

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
33
2
41
Merhaba hanımlar,
Çok yavaş akışlı biberon önerisi ve tecrübesi olanlar yardım edebilir mi? Biberonların damlatmaları ve bebek emerken sızıntı yapmaları beni çileden çıkarıyor heryer süt bıktım(((!!!

Avent cam biberonu yavaş akışlı bebek emince geliyor ters çevirince akmıyor

Teşekkür ederim , bu markayı arkadaşım kullandı bana önermedi meme reddi yapmış. Biberonsuz da olmuyor geceleri kaşıkla mama verecek halim yok bittim
Benim bi çocuğumda meme reddi yapmadı diğerinde yaptı. Birazda bebeğe bağlı sanırım. Ama akışı en ideal biberon

Teşekkür ederim , bu markayı arkadaşım kullandı bana önermedi meme reddi yapmış. Biberonsuz da olmuyor geceleri kaşıkla mama verecek halim yok bittim
Ben kaşık biberonla verdim hiç yavaş değil gayet kolay kullanımlı. Silikon kısmını sıkınca geliyor bebeğin dilinin üstüne koyup yutkunma ritmine göre sıkıyordum. Yani bebek emiyor kaşıkla boca edilmiyor süt de ziyan olmuyordu. Meme reddide hiç yaşamadım.Sadece geceleri ilk ay 1 kaç kere aventin biberonundan verdigim oldu oda uyandiramadigim zamanlar . Üst üste verilen bütün biberonlar meme reddi yapabilir. 4 aydan sonra silikon uçlu küt alıştırma bardakları da geçtim.

Bende öyle yapıcam biberon almaktan vazgeçtim. Dönecekse böyle dönsün

Merhaba hanımlar,
Çok yavaş akışlı biberon önerisi ve tecrübesi olanlar yardım edebilir mi? Biberonların damlatmaları ve bebek emerken sızıntı yapmaları beni çileden çıkarıyor heryer süt bıktım(((!!!

Avent avent avent 👋 4 defa cam aldım kırılınca pp ye döndüm.

Lansnoh kesinlikle tavsiye ederim ucu anne meme ucu gibi bebegım meme reddi yapmadı
Teşekkür ederim, bibs almaya karar verdim kauçuk emzikli olduğu için belki memeyle uyumu yakalar, olmazsa da artık başka yollar denemeye devam. Hastanede hemşirenin biberonu vermesiyle başlayan süreç , tecrübesiz olunca meme reddi olabileceği ihtimalini düşünemiyor insan.

Merhaba Medela Calma öneririm. Meme reddi olmaması için bebeğin vakumlu güçlü şekilde çekmesi gerekiyor. Kolay akışlı olanlar bebeği o kolaylığa alıştırıyor. Bibs’in emziğini aldım mesela ama biberonu çok kolay çekişli geldi bana onu tercih etmeyeceğim. Umarım bebeğinize en uygun olanı bulursunuz

Merhaba hanımlar,
Aventin anne göğsüne benzer biberonu kesinlikle çekmeden asla vermiyor 2 kızımda da kullandım çok memnundum

X