bi yardimci olabilirmisiniz?

herseysevgi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2009
31
0
arkadaslar biz esimle cocuk dusunuyoruz.cok yeniyiz. ve adetim3 aydir duzenliydi ekim ayinda 23.de bekliyordum 27sinde oldum.bir sonrki ayda kasimda olmadim aralikta 3.de oldum ama heer zamnkinden farkliydi soyle ilk gun pek fla olmaz benim sonrasinda 2.gun normal gibi oldu 3.gunde normlden birzz az oldu diger gunler ben 7 gun suruyo ondan sonraki gunlerde hafif lekelenmeler oldu sonuncu gunde olmadim yani acaba hamile olm olasiligi varmi yardimci olabilirseniz mutlu olurum.tabi hamilesin cumlesini duymayida cok isterim ama kismet HERSEYIN HAYIRLISI OLSUN.simdiden tesekkur ediyorum.

Hmmmm;sen şimdi soruyorsun ki üstüne mi gördüm :KK70: Ya,tabi neden olmasın,hamile olmaman kadar olma da bir ihtimal;ama madem bu kadar zaman geçmiş bir test yapsaydın keşke,bu stresle yaşanırmı!Diye klasik bir cevap vereceğim kusuruma bakma :S

üstüne gördüğünü sanmıyorum ben. ama bazılarında hamile kalmadan önceki aylarda adette düzensizlik olur ve genelde gecikme yaşanır. soınraki aydada hamile kalmış olurlar. hayırlısı canım

üstüne gördüğünü sanmıyorum ben. ama bazılarında hamile kalmadan önceki aylarda adette düzensizlik olur ve genelde gecikme yaşanır. soınraki aydada hamile kalmış olurlar. hayırlısı canım

hmm bunu bilmiyodum bak enteresanmış. neden öyle olurmuş acaba bilgin var mı merak ettim, yani yumurtlama tarihlerinin kaymasıyla mı ilgili ki...?

X