Bi testime bakarmısınız kızlar

Canım bu pıhtılaşma sorununu nasıl çözüyorlar peki bilgin var mı? GEbeysem çözüm bulamaz mıyız gebelik sonlanmadan?
Canım bildigim kadarıyla hamileyken yapılmıyor bende ilk bebeğimi rahim agzi yetersizliğinden kaybettim teşhisim hikayeme göre muayeneye göre konuldu doktor tahlil istememişti hamı,e kalınca pişman olmuştum ya varsa diye doktora sordum hamile kalmadan yapılır demişti pihtilasma varsa hamileliğin ilk haftalarında her gün igne yapman gerekiyor bizim topikte pihtilasmasi olan çoktu ordan biliyorum tahlil sonuclarına gire değişiyor bazen hapla idare edebiliyorsun âm istersen şimdiden kan sulandirici haplara başla ben hamile kalmadan 3 ay once başlamıştım coraspin kullanmıştım bı zararı yok kanaman olmadı sürece recetesiz satılıyor zaten eğer suan hamileysen doktoruna danis başlayabilirsin,ama igne daha etkili diye biliyorum

Anladım canım tamam çok teşekkür ederim, gebelik netleşince doktorumla konuşacağım inşallah yoktur öyle bir durumum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…