Bi testime bakarmısınız kızlar

nagihan_14

sana sığındım rabbim
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2012
917
26
İlk idrarla yaptım üstünden 3 saat geçti ve garip oldu test ve adetime 8 gün var yardımcı olurmusunuz neden böyle oldu yorumlarınızı bekliyorum

Eklentiler

• $image.jpg
    22,2 KB · Görüntüleme: 109
İlk idrarla yaptım üstünden 3 saat geçti ve garip oldu test ve adetime 8 gün var yardımcı olurmusunuz neden böyle oldu yorumlarınızı bekliyorum

sanki 2. çizgi var gibii hcg hormonun daha düşük olabilir ondan azdır çizgi bir kaç güne daha netleşir gebelik olabilirr.....

sanki 2. çizgi var gibii hcg hormonun daha düşük olabilir ondan azdır çizgi bir kaç güne daha netleşir gebelik olabilirr.....

İNşallah canım yaa 3 kaybım oldu 2 sene içinde artık testlerde halüsilasyon görüyorum :) ekmek fakirin umudu Rabbim yardımcımız olsun

İkinci çizgi var gibi ama nekadar sürede çıktı bu belli bı süreden sonra sonuc yanıltır diye biliyorum,birde erken gebelik testimi bu

arkadasım sankı ıkıncı bı cızgı var bellı belırsız...inş bıdahakı testıne tam cıkar

bı an bbende heyecanlandım ya...bendemı yapsam dıye düşünuyorum ama sonu husran cıkacak bılıyorum herzamankı gıbı

İkinci çizgi var gibi ama nekadar sürede çıktı bu belli bı süreden sonra sonuc yanıltır diye biliyorum,birde erken gebelik testimi bu

arkadasım sankı ıkıncı bı cızgı var bellı belırsız...inş bıdahakı testıne tam cıkar

Erken gebelik testi değil canım ya öylesine yaptım çıkmaz diye düşündüm malum havalar ısınıyor temizlik yapmaya başlıcaktım öyle rutin değil ama bi deneyim dedim böyle çıktı hem anlamsız gülüyorum hemde acaba diyorum varmı oyüzden buraya yazdım benim gibi olanlar yazın lütfen daha önceden 1 hafta varken bu testten öğrenmiştim ama karnımda öldü maalesef kısmet değilmiş o yüzden belki az da olsa olursa çıkar diye yaptım bilmiyorum 2 gün sonra tekrar deneyicem işler kalırsa kalsın

Canım bence yok da olabilir, bazen bu siliklik yanıltıyor ama erken gebelik testi değilse gebe olma ihtimalin yüksek bence. Bir de bir şey daha sorucam, daha önce benim de bebeğim karnımda öldü 8 haftadan spnra yaşamadı. Bu konuda bilgilerini benimle paylaşır mısın? Birdahaki gebeliğimde de aynı durum olur diye çok korkuyorum da

Valla canım benim tam 9 haftalıkken kalbi durdu kese bozulmuş vs vs dediler patalojiden sonucumuzu aldığımızda bir sorun yok dediler sonra embiyor kalitesiz olduğu için yaşamaz o yüzden ölür dedi ama tekrar hamile kaldım oda kimyasal oldu ama şimdi şimdi iyi beslenmek lazım ve doğal şeyler yedim rutin kontrollerime gittim 4 düşükten sonra incelemeye alıyorlarmış stres yapma benim aklıma hep geldi buda mı böyle olucak bence sürekli öyle düşünme etki ediyor doktorumda öyle dedi umarım sağlıklı bir şekilde kucağımıza bir gün alırız inşallah Rabbim aratmasın canım

Amin canım inşaallah, Rabbim isteyen herkese sağlıklı bebişler nasip etsin.

Rengarenk sn nasıl öğrendin canım maşallah Rabbim sağlıkla versin kucağına amin

Bence nedenini öğren sonra hamile kal,Genelde 2-3 düşük olmadan genetik testleri yapmıyorlar ama neden canin bi daha yansın pihtilasma yüzünden Olabilir cok duydum bu yuzden anne karninda ölen bebekleri ihmal etme sakın ona göre ilacini kullanırsın

bende tes t yaptım yarım saat sonra senın kı gıbı oldu ama pek guvenmıyorum
cunkı gecen ay da boyleydı kana gıttım negatıftı umudum kırıldı

Canım biz örneği patolojiye de gönderdik, görümcem doktor olduğu için bize öyle bir kıyak yaptırdı sağolsun, sorun yok gözüktü, kan değerlerim falan da normaldi. Kan pıhtılaşmasını aile sağlık merkezindeki hemşire de söylemişti. Doktoruma bir daha danışayım ben gittiğimde. Aslında tekrar çalışmalara başladık, hatta test yaptım silik çizgi var gibi ama tam emin olamadım. Hatta ekte resmi görebilirsiniz. Testi yaptıktan sonra laboquick markası hakkında yanlış çıkıyr gibi ibareler olduğu için pek ehemmiyet vermedim

Canım yakın zamanda bı akrabam bebeğini kaybetti gecen yaz ilk bebeği 7-8 haftada kalb atışı durdu kendisini uyardım pihtilasma konusunda tahlil yaptır diye sanırım beni tam anlamdi doktorum tahliller yaptırdı bisey çıkmadı dedi sonra tekrar hamile kaldı yine aynı sekilde kaybetti simdi tahlillerini yaptırcam,yani ikinci beklemeyin testte ikinci çizgi var gibi test doğruysa Allah kucagna almayı nasip etsin ama yanılma payı varsa bence su pihtilasmanin uzerine git hem ailece doktkrda varmış sana yardımcı olur

Canım bu pıhtılaşma sorununu nasıl çözüyorlar peki bilgin var mı? GEbeysem çözüm bulamaz mıyız gebelik sonlanmadan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…