Bi su şişesi meselesi

10 gün sanırım
Ne yapacaksınız bu 10 gün boyunca. Doğumunuzda yaklaşmiş. Tatil beldesinde mi yaşıyorsunuz? Yoksa ablanız doğuma yakın iki cocukla gelmezdi diye düşünüyorum. Ben sizin yerinizde olsam suan buzluk hazırlıği yaparim. Yavaş yavaş kendinizi yormayacak sekilde kardesinizle de ev temizligi yapabilirsiniz. Bari faydası olsun

Ama wc den sonra el de yıkanmıyormuş bunlaro nasıl gönül rahatlığı ile yiyecek? :) çocuklar bu kadar rahatsa bence anne babada baştna sıkıntı var onlarda yıkamıyordur. zaten bahane buluyormuş çişli elini yıkamıyormuş çocuğun.

Yok yahu yıkatmıyor üstüne direkt savunma yapıyor evde yapmıyor valla billalar
Peki siz nasıl tahammül edebiliyorsunuz bu necaset olayına? Çocuklar taharetide bilmiyordur o banyo wc nasıl kullanılıyor ortak. ikizleriniz var 2 yaşında hem gebesiniz son haftalar. Ben cinnet geçirirdim. büyük küçük abdest eller yıkanmasınher yeri tutsun otursunlar. Eviniz komple yıkanmalı silinmeli bu halde nasıl yapacaksınız. Doğruları söyleyin gönderin. Böyle kardeş olmasın evlerden ırak.

Kimisi poposunu silmiyor. İki ayaklı tuvalet gibi utanmadan geziyor. Öyk!

Kazık kadar 15 yaşında çocuğun özellikle tuvalet sonra elini yıkamaması ne demek ya!? Mide bulandırıcı. Annenin oğlunu savunması ayrı iğrenç.

Bu sıcakta idrar ve büyük tuvalet kokanlar var evet. Yurtdışında bunlardan daha çok da hadi onlar su taharet bilmez. şırıl şırıl akıyor çok şükür her yerden su. o ellerle masaya yemeğe oturup nasıl enfeksiyon kapmıyorlar hayret doğrusu!

Şişe dedın bnı bnden aldım. Orya oglan da bayılıyor kafaya dıkmeyı. 1 uyardım yok 2 uyardım yık 3unde bı cıglık attım. Sımdı şişeyı bıle parmak ucunla tutuyor.
Bu abla, kardes kendını evın ınsnı gıbu gorup nazlanmaya bayılıyor ya. Vala cok hadsızce bu davranıslar kusura bakmayın. Erkk cocugu bıde. Gelecegın potasıyel kaynanası ablanız, evde elını ıse surmeyıp ana kzuu olacak olan yegenınız var. Asıl erkk cocukların iş yaptırılacak. Egıtılecek. Erkk beynı dusunemedıgı için anne yarun bırgun karısı bunu kapı onune atarda bu basıma kalır dıye ıyıce bır ev işi egıtımı verecek [ironi yaptım anlamayn olabılır :)]

Sen yazınca aklıma geldi. Avm tuvaletini kullandıktan sonra kız ellerini yıkamadı. Birlikte çıktık, kapıda sevgilisi bekliyordu. Oğlan sarıldı buna, şap diye öptü bir de güzelce. El ele gittiler. Çocuğun arkasından koşup öptüğün kız el yıkamıyor diye bağırmak geldi içimden ama yapamadım

Yıllık izinde olmama rağmen anneme gitmedim havalar aşırı sıcak olduğu için.
Bu sıcakta herkes evinde otursun.
Ablanız da otursun çocuklarını eğitsin.
Her şeyden önce tavrı çok lakayt ve saygısızca.
Ben bu kadar toleranslı olamazdım konu el yıkama olunca.

Çocuklarla güzelce siz konuşup uyarsanız?

Ya aklıma ne geldi Bursanın en meşhur önünde kuyruklar olan restoranında iskenderi çıplal elle tek tek diziyordu usta. Böylelerinin Ellerini yıkamayan cinsten olduğunu düşünsek bir an Dışarı da yemek yemeye son vermeliyim. cebime de sağlığıma da kâr :)

Konuşuyorum en cici halde ona rağmen “aaa taktın mı takıyorsun” diyor takılmayacak bi mevzu değil ki el yıkamayan insandan her şey bulaşır diyorum abartma diyor
Yani her lafa bi lafı var illa

Annem doğumuma gelmek istiyor onun gelmesini bile istemiyorum o da çok yatan hizmet bekleyen biri..
Bana faydası olabilecek kv ve görümcem olur onlara da havalar çok sıcak zahmet etmeyin dedim

kardeşin diye kabul etmek zorunda değilsin ki. gezmeye gelen otelde kalsın. hamile halinle yük olmuşlar resmen. ben takintiliyim de kendini öne at anlamıyorlarsa ima edersin ne sen gidersin ne onlar gelir yapacak başka birsey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…