bi sorum var??

KalenderMesrepim

Nirvana
Pro Üye
24 Kasım 2007
1.169
287
:nazar:34+1 gunluk hamileyim bebegimin kilosu normalden biraz fazlaymis ve de ters pozisyonda hala merak ettigim su bebegim 2500 gr civari yani fazla bile olabilir ayricada tamamen ters pozisyonda ultrasonda 11 gun onden gidiyor gelisimi ben normal dogum istiorum fakat gunumu beklersem cok iri bi bebege sahip olurmusum ve doktorum ilk dogumum olacagi icin tavsiye etmem dedi yani 3 haftayi bi gecirelim dedi donme ihtimali ne kadar 5 haftada?? ayricada dedigi gıbı gununu beklersem istesemde bu sefer normal doguramıycam galiba irilikten dolayı cok mrak ediyorum nolabılır??

canim ben suan 26+6 gunluk hamileyim ilk hamileligim bi bilgim yok
ama belli olmaz belki bebisin de erken gelmek ister
hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin

:nazar:34+1 gunluk hamileyim bebegimin kilosu normalden biraz fazlaymis ve de ters pozisyonda hala merak ettigim su bebegim 2500 gr civari yani fazla bile olabilir ayricada tamamen ters pozisyonda ultrasonda 11 gun onden gidiyor gelisimi ben normal dogum istiorum fakat gunumu beklersem cok iri bi bebege sahip olurmusum ve doktorum ilk dogumum olacagi icin tavsiye etmem dedi yani 3 haftayi bi gecirelim dedi donme ihtimali ne kadar 5 haftada?? ayricada dedigi gıbı gununu beklersem istesemde bu sefer normal doguramıycam galiba irilikten dolayı cok mrak ediyorum nolabılır??

slm arkadaşım bende 33 haftalıgım dün dr gittim bebegim 2400 gr olmuş ama bana dr kilosu hakkında bişiy demedi bebekler doğuma kadar az bir zaman kalana kadar bile dönebiliyormuşherşeyin hayırlısı sezaryan olman gerekirse de olursun cnm riske atmaya hiç gerek yok

bence doktoruna güven tatlım başka çare yok eminim senin için en doğru olanı önerecektir bende 35 haftalık hamileyim epidural anestezi ile ağrısız normal doğum istiyorum ama diretmiyorum doktorum ne derse o olacak

X