bi sorum olucaktı

canım merhaba ben bu 1-2 saat sonra çıkan ikinci çizgiler yüzünden çok hüsrana uğradım 10 dakikadan sonrasına inanma bence.hayırlısı olsun.

evet haklısın canım malesef bunuda bu sekılde ogrenmıs oldum hayırlısı artık

bence adetine bir iki gün geçince hemen çıkar. yüzde sivilcelenme hamilelik belirtisirdir. ve ilk haftalarda kasım ağrısıda aynı adet olacakmış gibi hissinde ki ağrıda olur. kapalı bir kutu sonuçta bilemiyoruz ki

Ne yazacağımı bilemedim. Son bir haftadır kafamda gezen tilkileri sizler özetlediniz. BAT'a son bir hafta ve bekleyemiyorum. "Zaman su gibi akıp gidiyor" diye kim söylemişse yalaaannnn... Akmıyor, gitmiyor. Saatler geçmiyor. Ne yapsak da unutsak, sonra bir baksak zaman geçmiş, test yapabiliyoruz. of ya...

merhaba canım bu durumu en yakın yasıyan ben olaraktan soylıyebılırımkı en azından bugun gecsın yarın yaparım dıye oyala kendını benım sat tarıhım gectı 4 gun bekledım sonra oldum normalde gecıkme olmazdı kan testı yapmamak ıcın kendımı zor tuttum cunku oraya gıdıp negatıf oldugunu gorunce daha uzulcegımı bılıyodum doktora sordum yumurtlama gununden 13 14 gun sonra bellı olurmus kanda saten buda benım ıcın sat gunume denk gelıyodu sat tarıhıne 1 hafta kala ogrendım dıyen arkadaslar bence yumurtlama gunu onemlı bence bazıları erken oluyo aradan zaman gecmıs oluyo cıkıyo bu herkeste gecerlı degıl ama genel olarak sat gectıkten 1 hafta sonra test yapmanı onerıyo doktorlar umarım bıraz yardımcı olmusumdur hakkında hayırlısı olsun

He he, :18:
ben dün ne yaptım biliyor musunuz apar topar enden fırdım, ilk hastaneye girdim, kan testi yaptırdım ve negatif sonuç aldım. Akşam eşime söyledim, o da benimle dalga geçti. Kendisi doktordur ve bana yumurtanın döllendikten rahme yerleşmesine kadar yaklaşık bir haftaya ihtiyacı olduğunu anlattı (ama bunu anlatırken baha hep gülüyordu). Ve benim de 7. ci gün kan testi yaptırdığımı, hamile olmuş olsam bile sonucun şu anda negatif olacağını söyledi. Hatta bir öneride bulundu, aynen aktarıyorum: Sen herhangi bir kadın doğumcuya git, bu yaptıklarını anlat, ama olayı kameraya çek, doktorun bu saçmalık karşısında kendini gülmemek için kaç dakika tutacağını merak ediyorum.
Aynen böyle dedi. Sonra da bana çok güldü. Daha da bunları ona anlatmayacağım. Bir tek size anlatacağım.

bende kendimi boyle hıssedıyorum ne yanı sımdı bu dıyorum kendıme varsa ogrenırsın saten ne bu acele dıye kızıyorum ama bıdahıkı sefere beklıyecegım sonrasında yasadıgım hayal kıırıklıgı kendımı kotu hıssetmeye degmez cunku yazdıkların benı gulumsettı bence sende gulummse sende ins hayırlısıyla bebegıne en kısa zamanda kavusursun

Süpersin!
ve bir de haklısın. Biliyorum, insan düşünmez ve gevşerse metabolizma da rahatlar ve hamile kalmak kolaylaşır. Ama insanın eklinde olmuyor. Şimdi kendime bir türk kahvesi yapacağım ve doktora tezimin başına oturacağım. Çalışmaktan yorulduğum anlarda forumlarda gezeceğim.
Sevgiler...

hersey gonlunce olsun kolay gelsın hoscakall

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…