bi sorum olucaktı

birsav

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2013
69
3
merhaba arkadaslar yumurtlama zamanım 29 nisandı suan adetime 1 hafta var erken gebelık testi veya kanda cıkarmı belıtı olarak sadece gecelerı uyuyamamak bırde yuzum sıvılce doktu kı benım yuzum kuru ve sıvılcesızdır genelde cok nadır kasıklarıma agrı gırıyo bılgısı olanlar yazarsa sevıırım

bnmde yumurtlama 23- 29 arası idi aynı yazdıkların bndede var kasıkta batma uyuyamama yuzde sivilcelenme sanırım bu kdr erken belirti olmaz olmadıgı ıcınde idrarda cıkmaz ama kanda cıkabılır

bnmde yumurtlama 23- 29 arası idi aynı yazdıkların bndede var kasıkta batma uyuyamama yuzde sivilcelenme sanırım bu kdr erken belirti olmaz olmadıgı ıcınde idrarda cıkmaz ama kanda cıkabılır
tesekkurler cevap icin acaba boyle erken ogrenen varmı paylasırsa cok sevınırım

canım surekli takıp ettıgım bır topigımız var arkadasımız tekı yenı hamıle kaldı ynlis hatırlamıyrsam 1haftalıkken mi ne ogrendıı en ıyısı regl gecmesı bekleyelim

we ayrıca supheli iliskiden 1hafta snra olan hassas gebelik testleri var yapablrsn

cok saol canım suan sende benım gıbısın herhalde eger yaparsam sonucu yazarım

ewet cnm aynı durumdayız yumurtlama gunlerım gecelı 13 gun oldu yanı ozamanlar tuttuysa tutmustur bu kdr kısa suredede belırtı olmaz mecburen beklıcez regl zamanını hyrlsı olsunn. beklerım guzel haberlerını

Merhaba canım erken gebelık testı yaptım t cızgı beyaz bı sekılde belırgın kaldı rengı koyulasmadı sonra 5 dk ıcınde o da gozukmedı anlamadım muhtemelen yok hayırlısı olsun senınde guzel haberlerını beklerım

beyaz kaldıysa negatıf tır ama tam nedemek ıstedgını anlamısta olabılırım.yumurtlama donemlerımız aynıysa zatn senınde 13 gun fln olmustur cıkmaz zatn regl tarıhın nezaman

beyaz kaldıysa negatıf tır ama tam nedemek ıstedgını anlamısta olabılırım.yumurtlama donemlerımız aynıysa zatn senınde 13 gun fln olmustur cıkmaz zatn regl tarıhın nezaman

12 mayıs canım pek beklemıyorum suan hıc bı belırtı hıssetmıyorum kısmet

12 mayıs canım pek beklemıyorum suan hıc bı belırtı hıssetmıyorum kısmet

bnmde 12 mayıs hyrlısı bklm.goguslerım şiş v cok acıyorlar kasıgım mı yumurtalıklarım mı bılemıorum agrıyor gerılıyor kasılıyor ama muhtemelen üşüttüm :26:

slm kızlar
adet belirtileriyle gebelik belirtileri cok benzer
adetiniz gecene kadar belli olmaz
birde düşünmeyin stres yapmayın kendinize stres yaptıkça olması gecikiyor

kizlar merabalarr benimde bat 12 mayisss:18::18: insallah kirmizilari görmeyiz hadi bakalim.rabbim herkese tüm isteyenlere hayirli ve saglik nur topu gibi evlatlar nasip etsin aminnnnnnn belirti olarak bende ara ara migde bulantisi,karina igne batmasi,kasiklarda agri taaa yumurtlama günümden beri,sirt agrisi,bas agrisi var cuma günü hassas test yapip burda paylasicam sizlerle simdilik allaha emanet olun

canım srnın bayagı belırtılerın varmıs en yuksek sensın aramızda belırtusı olan.bnm bı kez bulantım oldu onuda anlamadım ndn ole bsy oldu pek umutlu dglm ya neblm bnm agrılı regl donemım olmaz kasıklarım yumurtalıklarım agrıo kasılıo onada üşüttüm hrlde diorum bklm anneler gununDe ılk ve enguzel hediyemizi verir ins. rabbim

günaydıınn güzell anne adayları =))) inşallah bu belirtiler boş çıkmaz kızlar umut hep vardır olmalıdır =)içimizi ferah tutalım geç olsun güç olmasın rabbim çaresiz dert vermesin

günaydıınn güzell anne adayları =))) inşallah bu belirtiler boş çıkmaz kızlar umut hep vardır olmalıdır =)içimizi ferah tutalım geç olsun güç olmasın rabbim çaresiz dert vermesin

amin elifim amin inşallahh hyrlısı olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…