bi kaç güne doğururmuşum şoktayım !!!

genciza

annesinin sosisi o :)
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
4.158
143
42
kızlar bugün rutin kontrole gittik ve ilk kezde çatı muayenesi yapılacaktı.önce ultrasona girdim bebeğim 3500 kilo olmuş suyu falanda iyimiş.sonra kaçınılmaz çatı muayenesi oldum çok fazla canım yanmadı ama doktor "ooo çocuk inmiş açılman bile var dedi"elini çıkardığında kan bulaşmıştı eline.2 cm açılmam olmuş :1shok: şok oldum resmen elim ayağıma dolaştı daha günüm var diye rahattım.nst ye girdim az sancı çıktı ama doktor bi kaç güne doğurursun dedi.eve geldikten sonrada biraz daha lekelenmem oldu çok korktum doktoru aradım normal dedi bi iki gün bile sürebilirmiş.ama çatı muayenesinden sonra hem kasılmalarım arttı hemde adet ağrısı çekiyorum.bu gelen kan nişanmıydı acaba ?? daha günüm var diye annemi çağırmamıştım apar topar çağırdım yarın geliyor istanbuldan.çok heyecanlıyım kızlar hepinizin duasını bekliyorum herşey yolunda gider umarım.

oturduğum yerden ben bile heyecan yaptım valla. Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah. umarım kolay bir doğum olur.

ay ne guzel canim neden korkuyorsun normal evet nisan olabilir sen fazla kendini yorma dinlen
insallah hersey guzel gecer bi kac gun icinde yavrunu gorceksin koklucaksin bunlari dusun korkma dua et bende dua ederim arkadaslar da eder
sag selim bebegine kavusursun hersey guzel gecer ve evine donersin
cati muanesinden acilman da varmis hadi hayirlisi canim allah yardimcin olsun

canım sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah...bebeğinle mutluluklar..

hadi inşallah bir avazda kurtarsın canım rabbim...:nazar:
çatı muayenesi olduktan sonra kan gelmesi çok yakında doğumun başlayacağına işaret canım..lekenin devam etmeside artık rahimin yavaş yavaş açıldığını gösteriyor evet bu nişan canım...suyunda gelmeye başladımı acaba az az da olsa gelebilir..dikkat et hiçbir ayrıntıyı kaçırma..sancıların çok aralıklıysa biraz daha doğuma var demek..sıklaşmaya başlayınca da hemen hastaneye güzelim..
korkmana telaş etmene gerek yok sakin ol hatta banyo falan yap rahatlatır seni güzelim devamlı kendini motive et.ne güzel belkide birkeç saat sonra bebeğin rabbimin izniyle kollarında olacak...

hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın inşallah canım
ben bile heycanlandım yaaaaaaaa
çok güzel bir duyguu

hayırlısı olsun canım çatı muayenesi bende oldum hiç açılmam yokmuş bakalım ne olacak kısmet:sm_confused:

ay dur kız demişim sanki sende beni duydun :roflol: :roflol:sırada biz varız bekle bakemmm ..40 haftasını dolduracak arkadaşlara saygılı ol...şaka bi yana gözün aydın canım .. hiç değilse ne zamana olacağını biliyosun hazırlıklarınızı tamamlayın .. annende geliyomuş hem ohhh ...çatı muayenesinden sonra normal canım kanama.. adet kanaması gibi çok olmadığı müddetçe bişi olmaz merak etme .. ayy çok heyecanlandım bana noluyosa :roflol:

sağlıkla bebişini kucağına al canım .. kolay bi doğum olur inşallah

canim ne güzel yaa allah bi avazda kurtarir inşallah
valla ben sirami veriyorum doğurun anam çatir çatir bizim oğlanda beklesin bakalimmm

canım, doktor muayenede sert mi muayene ettti de acaba kanaman oldu..
ama hayırlısı, bebeginin kilosu iyiymis, haftası da..
saglıkla dogar insallah..

canım ne güzel işte biraz bebişin süpriz yapmış ama annesii.. inş. saglıcakla ikinizde kurtulursunuz:) darısı bizlere artık:)

cnm allah hayırlısıyla kurtarsın hayırlı haberlerini bekliyoruz dualarım seninle...

allah bir avazda kurtarsın inşallah canımm bizde bekliyoruz ama gelen giden yok daha bizimkiler yerini sevdiler herhalde benimde perşembe belli olur herhalde ultrasonda büyüklüğüne göre bide aşağı inip inmediğine bakıcaklar hakkımızda hayırlısı inşallah hepimizin...

Gencizaa benim biliyosunuz nişanım gelmişti rahim de acılmaya baslamıstı doktor bana da hazır ol demişti dee ben tam 10 gun sonra dogurdum:lepi:
Strese girme bi de catı muayenesinden sonra kanama olması normal suyuna ve sancına dikkat et gerçi zamanın da gelmiş yahu 15 gun kalmıs benim bidiğım da 11 gun once geldiydi:emir_bebek:

gencizacım korkma canım hepımızın başında yüzdük yüzdük kuyruğuna geldık..rabbım hepimimizi bir avazda kurtarsın inşallah....

arkadaşım bende senin gibi şoktayım bende bugün çatı muayenesi oldum haftam doğum için müsait bebeğimde aşşağıdaymış ama muayeneden sonra kanama oldu ve doktor bilerek rahimi uyardım dedi normalde açılmam fazla olmalıymış açılma az diye rahimi uyarmış.benim tek farkım ilk doğumum sezaryen bunu normal istiyorum ilki sezaryen olduğu için fazla kurcalanmamam lazım doktor niye böyle yaptı anlamadım.

X