Bİ FİKİR VERSENİZ :(

guestlove

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2014
7
0
merhabalar
son adetimden sonra 3-4 defa korunmasız olarak ilişkiye girdim,içeri boşalma olmadı.
Bu ay ki adet dönemi geldiğinde ise normal zamanından 1 gün geç olucak şekilde 1.5 gün süren bir regl kanaması gibi kanamam oldu fakat sonra kesildi. 3. günden itibarense kasıklarımda sancı ve sildiğimde peçeteye gelen kahverengimsi bir akıntım var.
Bir de endişelendiğim için parmağımla kontrol etmeyi denedim parmağımı sokar sokmaz (bu arada zor girdi) hemen baya sert bir balon gibi bişey geldi elime bu belirtiler hamile olduğum anlamına mı gelir olmadığım anlamına mı ??şimdiden teşekkür ederim

merhabalar
son adetimden sonra 3-4 defa korunmasız olarak ilişkiye girdim,içeri boşalma olmadı.
Bu ay ki adet dönemi geldiğinde ise normal zamanından 1 gün geç olucak şekilde 1.5 gün süren bir regl kanaması gibi kanamam oldu fakat sonra kesildi. 3. günden itibarense kasıklarımda sancı ve sildiğimde peçeteye gelen kahverengimsi bir akıntım var.
Bir de endişelendiğim için parmağımla kontrol etmeyi denedim parmağımı sokar sokmaz (bu arada zor girdi) hemen baya sert bir balon gibi bişey geldi elime bu belirtiler hamile olduğum anlamına mı gelir olmadığım anlamına mı ??şimdiden teşekkür ederim
eşiniz çocuk istemyr mu ki?

eşiniz çocuk istemyr mu ki?
bekarım ... panik de bu yüzden zaten
bu konuda bi fikriniz var mı ? gribal enfeksiyonum da var ve 3 tane majezik aldım ilk gün ondan mı kesildi acaba yoksa başka bi sebep mi var ? çünkü normal zamanında 1 gün boyunca adet gördüm ama 2. gün azaldı öğlene doğru da kesildi ama ilk günkü rengi miktarı normal adet gibiydi ..
ama adet kesilmesine rağmen bu kasık sancısına bi anlam veremiyorum sanki kasık bölgemde seğirmede var gibi geliyo

Hamile kalmak için içeri boşalma dışında zevk suyunun içerdiği sperm sayısı da yeterli olabiliyor. Çok düşük bir ihtimal olarak görülebilir ama hamile kalmak istemiyorsan mutlaka bir şekilde korunmalısın, geri çekilme yöntemi korunmak anlamına gelmez. Korunmasız her cinsel ilişki gebelik riski içerir yani... Fakat sen regl olmuşsun, daha sonra gelen kahverengi akıntı da gayet normal, hatta adet öncesi ve sonrası da gelebilir. Regl olduğun dönemde vajinanı kontrol etmemeni de öneririm çünkü mikrop kapmaya çok müsait, ve regl olduğun için balon gibi şişmesi normal.

Çok düşünüp kendini yıpratacağına kan testi yapman en doğrusu olacaktır.

İster bekar, ister evli ol, bebiş istemiyorsan ko-run-ma-lı-sın! :)

Hamile kalmak için içeri boşalma dışında zevk suyunun içerdiği sperm sayısı da yeterli olabiliyor. Çok düşük bir ihtimal olarak görülebilir ama hamile kalmak istemiyorsan mutlaka bir şekilde korunmalısın, geri çekilme yöntemi korunmak anlamına gelmez. Korunmasız her cinsel ilişki gebelik riski içerir yani... Fakat sen regl olmuşsun, daha sonra gelen kahverengi akıntı da gayet normal, hatta adet öncesi ve sonrası da gelebilir. Regl olduğun dönemde vajinanı kontrol etmemeni de öneririm çünkü mikrop kapmaya çok müsait, ve regl olduğun için balon gibi şişmesi normal.

Çok düşünüp kendini yıpratacağına kan testi yapman en doğrusu olacaktır.

İster bekar, ister evli ol, bebiş istemiyorsan ko-run-ma-lı-sın! :)

çok haklısın da valla sürekli bu stres çekilmez :KK43: inşallah da dediğin gibidir :KK43: regl mi oldum yoksa üstüne gelme mi ne anlayamadım bütün sıkıntım ondan yani .. çünkü normalde 4 5 gün süren adetim 1 gün sonra durdu sanırım kasık ağrılarım da üşütmeden kaynaklanıyo
ama insan endişelenmeden edemiyo işte :KK43:

kızlar predictor marka gebelik testi yaptım negatif çıktı ama hala kasığımdaki ağrılar geçmedi ara sıra giren bi ağrı var çözemediğim tam karnımın altında kasığın başladığı yerde de elime bi kitle geliyo o nedir ki acaba ?

gebe olsan testte çıkardı canım.. kasık ağrın da muhtemelen kendini çok fazla dinlemenden kaynaklanıyor... biraz rahatlamaya çalış.. hatta bi doktora gidip hamile olmadığını kesinleştirmeni öneririm.. kafan rahatlayınca kasık ağrın da geçer.. :)

not: kasık ağrısının bir sebebi de idrar yolları enfeksyoru olabilir.. doktora gitmişken testte yaptır..

gebe olsan testte çıkardı canım.. kasık ağrın da muhtemelen kendini çok fazla dinlemenden kaynaklanıyor... biraz rahatlamaya çalış.. hatta bi doktora gidip hamile olmadığını kesinleştirmeni öneririm.. kafan rahatlayınca kasık ağrın da geçer.. :)

not: kasık ağrısının bir sebebi de idrar yolları enfeksyoru olabilir.. doktora gitmişken testte yaptır..
Insallah dedigin gibidir valla .. Test yaptim ama cogu testin yanlis oldugunu da okudugum icin tedirgin oldum .. Ya hamileysem ve ortaya cikarsa korkusundan doktora da gidemiyorum :KK43:

Insallah dedigin gibidir valla .. Test yaptim ama cogu testin yanlis oldugunu da okudugum icin tedirgin oldum .. Ya hamileysem ve ortaya cikarsa korkusundan doktora da gidemiyorum :KK43:

doktor anneni arayıp biliyormusunuz kızınız hamileymiş demez. sen bozuntuya vermeden kontrole gider gibi git. hem kontrol de olmuş oldursun. hem de için rahatlar. ya da git bi hastaneye kan testi yaptır.. idrar testleri özellikle beklenen adetten 2-3 gün sonra kesin doğru sonuç verir. senin adetin de stresden kısa sürdü kanımca.

X