bi fikir şeyedin ne olur... :))

simeray

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2007
705
4
kızlar benim hikaye biraz uzun ama elimden geldiğince kısaltmaya çalışacağım...

yumurtlamam olmadığı yada geç olduğu için klomen kullandım birkaç ay. 11 şubatta regl oldum en son ve klomen kullandım. yumurtam fazla gelişmedi. yani 21.gün yapılan testte yumurtlama olmamış dedi doktor. o zamandan beri regl olmayı bekliyorum. 11şubat... yani 2 ayı geçti...

neyse dün sabah akıntımla birlikte biraz kan geldi. dedim tamam regl oldum. ama bugün öğlene kadar hiçbirşey gelmedi. öğlen yine akıntıyla birlikte biraz geldi. ve gecenin bu vaktine kadar hala bişey yok. pedim tertemiz. sadece akıntıyla birlikte 2 kez ve az miktarda... gündüz karnımda ağrı oldu dedim kesin sökülecek artık ama kırmızılar gelemedi kızlar... karnım şiş gibi bi tuhaf! sanki her an regl olacak gibiyim ama her tuvalete gidişimde bakıyorum yok bişey...

nedir bu durum? sizce o zamandan beri yumurtam kendiliğinden gelişmiş ve çatlamış ve spermle buluşmuş ve ben hamile kalmış olabilirmiyim? bu da üstüne görme dedikleri durum olabilirmi?

Ay canim insallah oledir ama benim bu konuda pek bir bilgim yok hamile kalmaya calisan hicbir problemi olmayan biriyim.sana sadece dua edebilirim insallah canim hamilesindir icimden dua etmek geldi nedense:)))

çok teşekkür ederim canım... inşallah isteyen herkese verir Allah!
biz 4,5 yıllık evliyiz ve yaklaşık 8 aydır bebek istiyoruz. kısmet...
senin durum nedir?

Insallah canim bizde 1.5senedir evliyiz 7aydir calismalardayiz bukadar erken istememizin sebebi ben31olucam eylulde esimde oyle artik yasimizgeciyo diye hemen olur sandik ama kismet iste.gercekten allah tum isteyenlere tez vakitte nasip etsin her ay beklemek coooook zor dimi:KK43:(((

ya gerçekten kısmet... bizde o kadar yıl boşuna beklemişiz... bende 27 yaşındayım.

bir arkadaşım 38 yaşında evlendi. 1 ay sonra duydumki hamileymiş... düşün artık! şimdi 10 günlük bir oğlu var...

arkadasım bence hemen bir tahlil yap yumurtlama bozuklugu olan insanlardada hamilelik bazen cok kolay olabiliyor en azından icinde bir seyler almaz

bugün bir test al eczaneden yap bence canım..neolur neolmaz hadi hayırlısı.

bence de canım sen bugün bı test yap ıstersen kafan rahatlasın nıye olmasınkı

kızlar bende kendi kendime çok gidip geldim. artık gidip test almaya utanıyorum yaa...
her seferinde gidip başka bir eczaneden alıyorum...
almışken 2-3 tane birden alıyorum ki daha z gideyim eczaneye diye... yani artık iyice psikopata bağlandım...
zaten evde bir testim vrdı. hemde diğerlerine göre daha hassas bir test. dedim vrsa çıkar kesin.
yaptım ama her zaman ki gibi hayal kırıklığı! tek çizgi.
ve hala reglim yok gelmedi.

canım bence sen en kısa zamanda bir doktora git bazen hamilelikler idrar testinde çıkmayabiliyor.yada yumurtan çatlamamış ve kistleşmiş olabilir.inşallah hamilesindir canım

valla düşündüm taşındım öğlen doktora gittim. kan tahlili ve ultrason istedi.
ultrasonda herşey normal dedi doktor hatta 12mm yumurtam varmış. regl dönemi gibi değil tam orta dönem gibi rahim dedi.

kan tahlilinde
FSH 7,80
LH 8,16
TSH 2,44
E2 110

doktor hepsi normal dedi. adet söktürücü verdi.
ama ben içip içmemekte kararsızım. acaba bu yumurta gelişir mi? incir suyu falanmı içsem?
yoksa adet söktürücü içip regl de tekrar klomen mi kullansam...

oooffffff.......... aslında o kadar moralim bozuk ve kendimi berbat hissediyorum ki anlatamam...
doktora gittiğimde 2 tane bebek gördüm. ikisi de maşallah ne kadar tatlılardı... Allah'ım dedim bende o günleri görebilecekmiyim bir gün acaba dedim kendi kendime................

X