bi baksanıza

cerkezkxixzxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2006
29
3
43
ya arkadaşlar.benim kız 28 günlük oldu.ama bu ara uykusu çok düzensiz.yani uyumak istiyo ama uykuya dalamıyo.kucamda uyuyo yerine koyunca hemen uyanıyo.altı temiz gazı yok.nedenini hala anlayamadım.geceleri artık deliriyorum.bide yalnızım.sizce ne yapalıyım.

canım öncelikle allah sabır versin umarım kısa zamanda düzelir 40 ı çıkınca düzelir diyorlar her bebeğin huyu, suyu farklı oluyor, benim büyük oğlum ilk 40 gün gece ile gündüzü karıştırmıştı, gece beni sabaha kadar uykusuz bırakıyor sabah bakıcı gelince ben okuldan gelene dek mışıl mışıl uyuyordu, ben eve girince mesai kaldığı yerden başlıyordu bazı bebişler nazlı oluyor anneye eziyet ediyor seninki de sana iyice alışmış galiba senin kokunu arıyor herhalde kucağından indirince uyandığına göre, ama dikkat et canım kucağında değilde yatağında uyutmaya çalış yoksa böyle devam eder, allah yardımcın olsun canım, sıra bana geliyor yakında başlaıyacak benim de uykusuz günlerim, şafak 44, ardam geliyor

yerim onu ben yaaa
bebişine bayıldım allah analı babalı büyütür inşşşş
benim bir fikrim yok aslında ama sen onu sensiz olmayada şimdiden alıştır istersen

kırkı çıkana kadar bebek huzursuz olur canım benim kızım sakinleşti çok şükür başlarda bende senin gibiydim gece gündüz uyku uyuyamadım anamdan emdiğim süt burdumdan geldi resmen biraz sabret huyu değişir merak etme güle güle büyüt kızını Şeniz

çerkez kızı seni ben hatırlıyorum sanırımm sen şu doğumu olamayansın değilmi????

bi pazar suni sancı vereceklerdiiii...ay seni nasıl merak ettim nasıl merak ettimm ....bebeğin olmuş hayırlı olsun:))çok tatlı allah nazarlardan korusun......nasıl oldu doğumun canım endişeleniyordunn ......ayy bende bebeğini yiyebilirim maşşalalllaaaahhh..:)))

Cerkez kizim senin bebis kokuna alismis yataga yatirirken kendi bir kazagina yada hirkania sarda yatir denemede fayda vardir banana zamaninda bunu tavsiye etmislerdi faydasini gördüm canim .
Anali babali büyütün canim Allah bagislasin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…