Bi bakar mısınız?

puccax

Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2024
132
47
30
Kızlar kürtajdan ne kadar süre regli oldunuz? Normal adet döngünüz devam etti mi? Bir de korunmasız ilişkiye ne zaman başladınız? Doktor 1 regli geçir korunma dedi ama bilemiyorum. Cevap verirseniz sevinirim 😊

Kızlar kürtajdan ne kadar süre regli oldunuz? Normal adet döngünüz devam etti mi? Bir de korunmasız ilişkiye ne zaman başladınız? Doktor 1 regli geçir korunma dedi ama bilemiyorum. Cevap verirseniz sevinirim 😊
Kürtaj dan 28 gün sonra regli oldum adet dongum bu şekilde doktorum tüp bebekle olduğum için bir regli sonrası korunma dedi çünkü zaten olmuyora getirdi ama normalde iki adet bekletiyorum demişti 😅

Kürtaj dan 28 gün sonra regli oldum adet dongum bu şekilde doktorum tüp bebekle olduğum için bir regli sonrası korunma dedi çünkü zaten olmuyora getirdi ama normalde iki adet bekletiyorum demişti 😅
Acınızı deşmek istemem ama neden kürtaj olmuştunuz acaba? Kalp durmasıydı benimki. Daha önce dış gebelikten de kürtaj olmuştum ama reglim hiç bu kadar gecikmemişti. Acaba yeni bir tıkanıklık mı yaşıyorum. Doktor bana 1 regli geçirmen yeterli dedi. 2 döngü beklesem mi acaba bende

Acınızı deşmek istemem ama neden kürtaj olmuştunuz acaba? Kalp durmasıydı benimki. Daha önce dış gebelikten de kürtaj olmuştum ama reglim hiç bu kadar gecikmemişti. Acaba yeni bir tıkanıklık mı yaşıyorum. Doktor bana 1 regli geçirmen yeterli dedi. 2 döngü beklesem mi acaba bende
Bence bekleyin ben 3 regl bekledim artık düşünüyoruz hayirlisi ile insallah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip olsun🙏

Bence bekleyin ben 3 regl bekledim artık düşünüyoruz hayirlisi ile insallah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip olsun🙏
pazartesi randevu aldım tıbbı genetikten pıhtılaşma için test yaptırıcam genetik tarama için de yaptırmayı planlıyorum sonuçlar çıkana kadar 2 ay geçer diye düşünüyorum

pazartesi randevu aldım tıbbı genetikten pıhtılaşma için test yaptırıcam genetik tarama için de yaptırmayı planlıyorum sonuçlar çıkana kadar 2 ay geçer diye düşünüyorum
1 kaybınız var ise devlet hast maalesef yapmıyor en az 2 olmadı gerekiyormuş çok saçma bı durum özel de mi yaptiracaksiniz siz

Acele etmeyin. Rahmin temizlenmesi ve dinlenmesi gerekiyor. Yoksa Allah korusun tekrar düşük ve kimyasal olabilir. En az bir veya iki adet geçmeli üstünden.

3 hafta sonra adet olmuştum kalp durmasından sonraki kürtajımda. Bir arkadaşım 3 ay adet olmadı yine kalp durması sebebiyle olduğunda.

Evet ilaç kullanıyordum prolaktinoma için. 2 ay hamilelikte ara vermiştim ama yine de devam etti düzen. Sanırım 3 hafta normaldi. Doktor öyle demişti o zaman.
45 güne kadar normal dedi benim doktorum olmazsam eğer bi rahim filmi çektiricem

İnşallah 🤲🏻 bu arada test yaptırmış mıydınız? Pıhtılaşma için
Hayır normal geliştiği için her şey yapmadık bir şey istemedi o zamanki doktorumuz. Hiçbir şey anlatmazdı sormazsak. Eski doktorumuz o yüzden. Kontrole çağırmıştı sadece. Ona gitmiştik.

bazı doktorlar bazen doktor gerçekten. Kafada bir sürü soru işaretiyle bırakıyorlar. Benim doktorum gerek olmadığı söyledi ama kafam rahat olsun istiyorum en azından bir sonraki hamileliğimde tedbirli olmuş olurum

Merhaba öncelikle geçmiş olsun.. dış gebelik yaşıyorum bende şimdilik iğne vurularak düşmesini bekleyeceğiz.. bana doktorum 6 ay korunmam gerektiğini söyledi. Size doktorunuz 3 ay mı söyledi acaba yoksa

Merhaba öncelikle geçmiş olsun.. dış gebelik yaşıyorum bende şimdilik iğne vurularak düşmesini bekleyeceğiz.. bana doktorum 6 ay korunmam gerektiğini söyledi. Size doktorunuz 3 ay mı söyledi acaba yoksa
Öncelikle size de çok geçmiş olsun bana 3 dedi ama 6 ayı buldu maalesef hamile kalamadim her ay beklemedeyim inşallah bir daha yasamazsin size tavsiyem bu durumu bı an önce atlatıp önünüze bakmanız yoksa psikoloji çok etkileniyor inşallah çabucak toparlanirsiniz🙏

X