Bi anda baslayan vajinada yanma

suigenerisim

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2024
183
68
hanımlar dışarıda bir tuvalet kullanma durumunda kaldım, yarım saat 45 dk sonra vajinamda yanma başladı gün boyu sürdü, sonraki gün öğlenden sonra yanmaya devam etti. Bir anda oldu daha önce hiç olmamıştı, bu konuda fikri olan var mı? ( öncesinde mantarım vardı ama çok şiddetli degildi)

Enfeksiyon kapmış olabilirsin.
Bende çok hassasım o konuda, dışarıda altıma kaçırcak duruma gelmediğim sürece girmem.
Girdiğimde direk yanma, idarara çıkınca zorlanma veya kaşıntı sorunum olur.
Senden önce tuvaleti kullanan kişide birşey varsa sana bulaşmış olabilir. Her ne kadar squat pozisyonunda yapsan da

Böyle durumlarda hemen su içmeye veriyorum kendimi midem bulanana kadar içiyorum su çok iyi geliyor vajina yanmasına enfeksiyon kapmıştır kesin

Aynı durumu yaşıyorum. 22 haziranda izmirde düğünümüz vardı yolda Opet’te durduk tuvalet temizdi fakat bir tiksinti geldi . İzmire vardık bende tortulu bir kıvamlı akıntı oldu . Sonrasında hemyeşil enfeksiyon akmaya devam etti. günlük pedi dolduruyordu desem yeridir . Ama nasıl yanma vardı anlatamam. Düğün bitt geldik hemen doktoruma geldim fitil ve antibiyotik verdi 2 gün oldu kullanalı biraz sanki ağrım gitmiş gibi hissediyorum çünkü ilişkide asla ağrım olmazdı önceki ilişkide yarıda bıraktım dayanamadım ağrısına . İhmal etmeyin

Off çok geçmiş olsun ben de ilişkide aynisi oldu korkudan dağa da dönemiyorum, geçmesini bekleyeceğim. Doktorunuz hangi testi yaptı?

Off çok geçmiş olsun ben de ilişkide aynisi oldu korkudan dağa da dönemiyorum, geçmesini bekleyeceğim. Doktorunuz hangi testi yaptı?
Ben ilk sağlık ocağındaki doktora gittim 4 gün gecikmem vardı. İlk olarak gebelik testi yaptırmak istedim. Gecikme de enfeksiyondandı ertesi gün regl oldum . Özelde kendi doktorum var ama kanı sağlık ocağında verip sonucu doktoruma götürürüm diye planlamıştım. Ama oradaki doktor önce kan aldı beta için sonra regl olduktan sonra ilaçları kullan sonrasında kan verirsin dedi . Bende 1 haftayı bitirip kan verip sonuçla Sonra kendi doktoruma gitmeyi düşünüyorum aslında

anladım, smear veya kültür aldı diye düşündüğüm için sormuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…