bhcg

kızlar slm, yazılarınızı okudum, ben 26 sında iğne vuruldum ve 4 ocakta kan testi sonucum 2,2 idi. şimdi yaptırsam belli olr mu acaba 14 ünde de regli olmam lazım, çok tedirginim düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

kızlar slm, yazılarınızı okudum, ben 26 sında iğne vuruldum ve 4 ocakta kan testi sonucum 2,2 idi. şimdi yaptırsam belli olr mu acaba 14 ünde de regli olmam lazım, çok tedirginim düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

canım cıkıyor. benım 7 gun kala negatıf cıktı ve dogruydu. ama bıraz erken yaptırmıstım. reglıne az kalmıs yarın yaptır bence beklemek ıstemıyorsann..

bhcg testi sperm yumurtayı dolledıgnde uzerınden 4 gun gectıgı surece hesınlıkle dogru cıkıyor senın erkenmı bılemıycem cunku yumurtlama gununu bılmıyorum normalde hcg testını hamılelık testı olarak kullanılıyormuş şuanda teknolojı ılerledı beta hcg testı gelıstırıldı buda yumurta 4 gunluk dollendıgı surece dogrudur test

herşeyin hayırlısı bende 10 aydır evliyim bende bekliyorum inşallah olur

canım ben pazar günü yani 3 gün geçmişken idrar testi yaptım evde ama negati çıktı. ama evdeki için erkendi sanırım. doktorun 15 gün bekle demesi garip geldi. gele hemen kan testi yapalım demesi gerekmiyomuydu. bu hafta gidip kan testi yaptırmasını istemeyi düşünüyorum. üzüldüm canım hamile olmamana ama umarım yakın zamanda sende meleğine kavuşursun. teşekkür ederim cevabın için.

canm dr keseyi görebilmek için öyle demiştir banada dr um 20 gün geçsin gel demişti

ben test yaptırdıgımda labaratuar dakı kız gun gecınce hemen yapılabılır demişti. gecen ay dr a gıttıgımde gunum gecmıstı 3. gununde dr yaptır demıstı. ama 3. gununde regl oldum. 6. gunde ıdrarda bıle cıkıyor çogu ınsanda. bence kan testın kesın sonuc verır.
benım 7 gun once yaptırdıgım bıle dogru cıktı. bugun regl oldum. hamılelık yok:KK43:

yumurtlamadan 10 gün sonra yaptığında kan testinde çıkar.Çünkü Hcg hormonu döllenmiş yumurtanın rahime yerleşmesiyle salgılanmaya başlıyor.Bu da genelde döllenmeden sonra 6-10 gün içerisinde gerçekleşen bir olay.Geç döllenme olduysa zaten daha da geç çıkar

X