bhcg

msms

09/09/09 hoşgeldin kuzum
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2007
8.533
8
arkadaslar reglıme 7 gun kala bhcg testı yaptırdım ve negatıf cıktı. yola cıkacagım ıcın erkenden yaptırdım ama uzuldum sonuc dogrumudur. testı yapan kız en azından gunun olması lazım dedı

msms canım erken yaptırmışsın negatif çıkması normal.bozma morelini sakın çıkan sonuç için..

arkadaslar çok sağolun. kendımı yok dıye alıstırdım. bakalım 25 aralık regl tarıhım. yolculuk yaoacagım ıcın tekrar bebegıme zarar gelmesın dıye test yaptırdım. umarım negatıf cıkması erken yaptırdıgım içindir.

kızlar çok halsızım. testt yok dıyo ama en ufak seyde umutlanıyorum. salı regl gunum. umarım olacaksam daha erkenden olurum. midem çok rahatsız. bulantı değil genelde tıksınme. hele yemekten sonra.

çok erken gerçekten de
keşke biraz daha sabredip öyle yaptırsaydınız moral bozmak yok
bekle bakalım biraz daha allah gönlüne göre versin canım...

kızlar benimde sormak istediğim bişey var. bu bhcgyi adetin gecikmesinden kaç gün sonra yaptırmak gerekiyo. benim bugün 6 gün geçti olmam gereken adetten. ama drumu aradım yardımcısı 15 gün geçsin öyle gel dedi. canımı çok sıktı. olumlu da olsa olumsuz da olsa ben biranönce öğrenmek istiyorum. sizce çok mu acele ediyorum. sonucun kesin olması için kaç gün gecikmesini beklemek gerekiyor acaba?????

ben test yaptırdıgımda labaratuar dakı kız gun gecınce hemen yapılabılır demişti. gecen ay dr a gıttıgımde gunum gecmıstı 3. gununde dr yaptır demıstı. ama 3. gununde regl oldum. 6. gunde ıdrarda bıle cıkıyor çogu ınsanda. bence kan testın kesın sonuc verır.
benım 7 gun once yaptırdıgım bıle dogru cıktı. bugun regl oldum. hamılelık yok

canım ben pazar günü yani 3 gün geçmişken idrar testi yaptım evde ama negati çıktı. ama evdeki için erkendi sanırım. doktorun 15 gün bekle demesi garip geldi. gele hemen kan testi yapalım demesi gerekmiyomuydu. bu hafta gidip kan testi yaptırmasını istemeyi düşünüyorum. üzüldüm canım hamile olmamana ama umarım yakın zamanda sende meleğine kavuşursun. teşekkür ederim cevabın için.

dr un 15 gun deme sebebı bence varsa keseyı gorebılomek için. ben kan testımı yaptırdıktan sonra nette arastırdım 7 gun kala kesın demıyor ama bı kaç gun kala bıle kanda cıkması lazım. yarın sabah tekrar ıdrar dene ıstersen. sabah ıdrarı ıle yapmak lazımmıs. çıkmazsa kan testı yaptır. umarım hepımız en kısa zamanda meleklerımıze kavusuruz

kızlar benim adetim geçiktikten 3 gün sonra idrar testi yaptırdım ve çıktı ardından kan testi yaptırdım 2.5 haftalık hamileydim öğrendiğimde

evet canım dr o yüzden 15 gün demiş. dün tekrar aradım. kendisiyle konuşamamıştım. kan testi için hemen gelebilirsin dedi. gidip verdim kanı. bugün akşamüzeri çıkacak sonucu. ben idrar testini nası olsa çıkmaz diye akşamüstü idrarıyla yaptım :)) çok kötüyüm ben yaaaaa, varsada çıkmaz tabii. inşallah sevinçli bi haber olur yeni yıla girmeden. benim bukadar sabırsızlanmamın bir sebebi de biranönce sonucu öğrenip olumsuz sonuçta söktürücü almak. bu ay adet olduktan sonra rahim filmi çektiricem çünkü. her geçen gün onu geciktiriyor. biraz nazlı benim melek de laelaelaelaelae tedavi süreci devam ediyor bizde. yani olumlu yada olumsuz bi sonuç istiyorum. hem ayrıca kan testi için iki gün fazla yada iki gün eksik bişey değişmiycek ki. ben buarada hamile kalamayacağıma göre :roflol:
inşallah sende bu ay meleğine kavuşursun canım.

kızlar benim adetim geçiktikten 3 gün sonra idrar testi yaptırdım ve çıktı ardından kan testi yaptırdım 2.5 haftalık hamileydim öğrendiğimde

tebrik ederim canım. allah sağlıklı ve uzun ömürler versin meleğine... keşke benimki de böyle kolayca olsa...

canım ınsallah ıyı bır haber alırsın.. yenı yıle yepyenı duygularla gırersın ınsallah

canım ınsallah ıyı bır haber alırsın.. yenı yıle yepyenı duygularla gırersın ınsallah

iyi dileklerin için teşekkür ederim canım. inşallah yeni yıla sende yepyeni umutlarla yepyeni sevinçlerle girersin. haberi aldıktan sonra yazıcam sana da mutlaka.

allah dileyen herkese tatırsın bu duyguyu inşallah.

tesekkur ederım. yenı yıla değil ama ınsallah ocak ayında bende ıyı haberler verırırım. Allah ısteyen herkese en kısa zamanda verır ınsallah

canım şimdi aradım hastaneyi. malesef negatif sonuç. bhcg 3.49 umutlar yeni yıla kaldı. :sm_cool: olsun yeni yıl yeni şans hepimize bol şans.....

canım şimdi aradım hastaneyi. malesef negatif sonuç. bhcg 3.49 umutlar yeni yıla kaldı. :sm_cool: olsun yeni yıl yeni şans hepimize bol şans.....

negatifte böyle karsılanamana çok sevındım. stres yapmamak en guzeli. umarım bu sefer olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…