Gebeliğe Hazırlık bhcg 1000lerdeydi:(

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

elavinya

Başarmanın yarısındayım,başaracağım dedim çünkü :)
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2008
1.542
578
44
herkese merhaba geçenlerde yine başlık açmıştım 2 hafta önce bhcg değerim700 ken bisonraki hafta 1380 oldu adetim20 gün geçti ve sonrasında kanamam olunca dr a gittim adet oluyosun kesen kapalı düşük değil dedi ve adetin bitince gel gene kan testi yapalım dedi düşük riski olmasın diye yat fazlaq hareket etme dedi.Dün gene hcg bakıldı sonuç koca bi 0 tekrar normele inmiş kan değerim :1no2:
peki bu yaşadıklarım neydi sizce 20 gün kendimi hamile sandım sağlık ocağı hamileyim diye vitamin bile verdi hastanedeki dr evet hamilesin dedi 3 haftalık dedi eee şimd nolcak herkese haberde verdik şimdi herkese şeeey çocuk aslında yok mu diycez.bu nasıl bir tıp hamile olduğumu başka nasıl anlıycam çok kötüyüm kızlar hiç böyle bişey duydunuzmu?

kimse yokmu kızlarrr rahatlatın beni biraz

canım benim yaşadığın şey kimyasal gebelik.istersen netten bir araştır..kimyasalda normal gebelik gibi değerler yükselir ..sonra hiç belirtisiz yada kanama ile kaybolur gider..değerde eskiye döner ve sıfırlanır..
geçmiş olsun canım ..umarım birdahakine sağlıklı bir gebelik yaşarsın..

gecmis olsun cnm cok uzuldum valla ins en yakin zamanda melegine kavusursun rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin

canımüzülmeni istemem ama muhtemelen kimyasal gebelik yaşamışsın.geçen sene temmuz ve ağustos aylarında peş peşe 2 kere yaşadım.adet oldum ve bitti.netten araştır istersen.seni çok iyi anlıyorum stres yapma Allah sağlıklı bir bebek versin sasna

Canim geçmiş olsun sen baya düşük yapmişsin değerlerin çok yüksekmiş çünkü, kimyasal gebelikte değerler bu kadar yüksek olmuyor ben yaşadim kimyasal gebeliği değerler daha düşük oluyor doktorda bu şekilde şüpelenmişti zaten kimyasal gebelikten.neyse canin sağolsun yine olur canim şimdilik bi süre dinlen bakalim.

Bence çok erken bir düşük olmuş,kimyasal gebelikte değerler bu kadar yüksek olamaz.Çok geçmiş olsun canım ,düşük yaptığını söyleyeceksi

ama arkadaşlar düşük yapmak birden olup biter herhalde ben normal 5 gün adet oldum farklı değildiki

vet galiba kimyasaldı saolun kızlar keşke bunu doktorda söyleseydi neyse bi daha yaşamam umarım

üzüldüm ama hayırlısı buymuş demekki..en azından kendiliğinden hamile kalabiliyorsun..bizim gibi milyarları dökmek zorunda değilsin..bu çok güzel..bu arada kimyasal gebelik bi daha tekrar etmezmiş,için rahat olsun..inş yakın zamanda yüzün tekrar güler...

bi daha tekrar etmiyomuymuş iyi bari biraz sevindim canım inşallah isteyen herkese allah versin saolun

canım düşük değil senin yaşadığın ; düşükte parça düşürürsün pıhtılı kanama olur..seninki bariz kimyasal..üstelik kimyasal gebelik değerleri hormonlarla ilgili olduğundan herkeste aynı seyretmez..geçmiş olsun tekrar

canım kımyasl gebelık ysamassın gecmıs olsun mevlam ıns dıgerını saglıcakla kucagına alırsın uzulme olurmu ben 3 kere yasadıgım dusugu verende mevlam alandaa hayırlısın ve saglıkllısını nasıp etsınn

geçmiş olsun arkadaşım. değerin 1000 e kadar normal şekilde arttımı ? keseyi görmüşmüydünüz?

hayır kese görünmüyodu dr erken demişti

bende bu durumdan korkuyorum sat'tan 43 gün sonra; bhcglerim 2 gün arayla 30 55 95 3 gün sonra 185 oldu. senin değerlerin nasıldı? bhcg en fazla kaça çıktı senin?

benim sat 1hazirandı ve 10 temmuz 700oldu ve 17 temmuzda 1380 di iki katı oldu yani amam sonra 20 temmuzda adet oldum bitincede 0 a düştü seninde değerlerin düşükmüş baya canım inallah hamilesindir.

benim sat 1hazirandı ve 10 temmuz 700oldu ve 17 temmuzda 1380 di iki katı oldu yani amam sonra 20 temmuzda adet oldum bitincede 0 a düştü seninde değerlerin düşükmüş baya canım inallah hamilesindir.

günaydın arkadaşım sen ne zaman kan testi yaptırdın senindemi tüp bebekti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…