beziniz sızdırıyor mu???

raulita

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
17
0
selam kızlar. ben prima kullanıyorum. diğer bir kaç markayı daha denedim ama hepsi aynı şekilde sızdıryor. bebişkom kaka yaptığı zaman belinden bazen de bacak arasından sızıntı oluyor. üstü başı batıyor. primaya şikayetimi ilettim bana 4 aylık bebeğe kilot giydirmemi söylediler. siz de aynı şikayeti yaşıyor musunuz? şimdiden teşekkür ederim..

meraba canım öncelikle bebeğin hayırlı olsun allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. benimde 52 günlük bir oğlum var hamileyken 3 paket primanın uyu ve oynasını almıştık ama hiç memnun kalmadım kakasını sızdırıyor sonra Huggies i kullanmaya başladım bende bebeğimde çok memnunuz sızdırmıyor ve çiş yapsada ıslaklık vermiyo tavsiye ederim

bende ılk baslarda hep prıma kullandım,arasıra sızdırıyordu.sımdı molfıx kullanıyorum,çok olmasada bazen sızdırıyor,kakası belınden cıkıyor

ben baştan prima kullandı öyle bi soruum olmadı molfix kullanıyorum şuan ara ara dışarı çıksada memnunum.zaten bezinin kaymasından kaynaklanıyor dışarı çıkması

kızlar ben neredeyse bütün bezleri kullandım.prima,canbebe,pedo,haggies,bayb star şimdi molfix kullanıyorum.inanın hepside iyiydi.sorun bizde neden mi; biz anneler bebişimizin belini bez sıkmasın diye gevşek bağlıyoruz.o yüzden kaka beline kadar çıkıyorr.en iyi olan haggies bile kakayı dışarı veriyordu.kızımı sürekli yıkıyordum.annem ''kızım şu bezi biraz sıkı bağla gevşek tutma kakayı dışarı çıkarıyor dedi.gerçektende öyleymiş.bezi sıkı bağladım.şimdi hiç öyle şikayetimiz yok.şuan molfix kullanıyorum gerçekten iyi.baybi starda çok güzel onuda tavsiye ederim.hihoyyyt

X