Bez sorunu

nursena2011

Guru
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2012
383
45
Arkadaşlar, 3.çocuğu büyütüyorum ve oğluşuma kadar bezi sızıntı yapan bebem olmamıştı, minies ve Prima kullanıyorum, çişi sırtında full, nerede yanlış yapıyorum diye sorgulamaya başladım. Aynı sorunu yaşayan var mı , çözüm bulabilen?

Arkadaşlar, 3.çocuğu büyütüyorum ve oğluşuma kadar bezi sızıntı yapan bebem olmamıştı, minies ve Prima kullanıyorum, çişi sırtında full, nerede yanlış yapıyorum diye sorgulamaya başladım. Aynı sorunu yaşayan var mı , çözüm bulabilen?
Sleepy aynı , turco denedim aynı, arkadaşım molfix o da tepesine çıkıyor kaka vs
Valla ben de usandım :KK70:
Bez numarası mı büyük diyeceğim sizinkinde bilrmedim

Bezini bir neden büyük kullanın, bende hepsini denemiştim. Yeni doğan döneminde uygun diye bebeland kullandım. Bariyerlerine dikkat edip bir beden büyük aldım. Sık sık kontrol ettim.

Bebeginiz daha 18 günlükmüş o bezi doldurarakmı sizdiriyo sirtina kadar,
Yoksa bezin onu temiz arkaya dogrumu dolduruyo

Sızdırıyor mu yoksa dolduruyor mu?
Ben prma pampers ve goon kullanıyorum, bı ondan bı ondan olacak şekilde, goondan daha çok memnunum. 1 numara büyük kullanıyorum, ebatları biraz küçük bu markanın.
Çok çok fazla kaka yaparsa ancak öyle çıkıyor sırtına, normal durumlarda sorun yaşamadım daha hiç, prmadan daha iyi.

Sızdırıyor mu yoksa dolduruyor mu?
Ben prma pampers ve goon kullanıyorum, bı ondan bı ondan olacak şekilde, goondan daha çok memnunum. 1 numara büyük kullanıyorum, ebatları biraz küçük bu markanın.
Çok çok fazla kaka yaparsa ancak öyle çıkıyor sırtına, normal durumlarda sorun yaşamadım daha hiç, prmadan daha iyi.
Benim ki çişini sırtını yanına sızdırıyor. Markadan öyle sıkıntımız yok, diğer bezden de alayım ben.

Ben goon kullanıyorum kızım prematüreydi 2600 falanken 1 numarası bol olsa da hiç sızdırmadı. 3400 olunca 2 ye geçtim hadi tekrar 1 numara almayayım diye. Sırtına çıkıyorsa belini oturtamıyor olabilirsiniz yukarı doğru çıkarın bel kısmını

X