Makyaj Ürünleri Beyu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben beyu nun far bazini ve eyeliner i kullandim. ikiside gayet iyi. bi tanede alligim vardi beyu dan. rengide çok guzeldi. malesef dusurdum ve kirildi :S çok uzuldum yaaaa. gayet kaliteli urunleri var herkese tavsiye ederim :)

göz altı için kapatıcı almaya gittim. ancak fondöten ve pudra kullanmayı pek sevmiyorum ama onlar olmadan da kapatıcı ve allık pek durmuyor tende. bunu bahsettiğimde satış elemanı bir ürünü denememi istedi. orada gözümün altına aydınlık veren bir far sürdü sonra yeşilimsi bir kalem, şeftali tonlarında allık(buna bayıldım çünkü pudra filan sürmeden de çok canlı ve kalıcı) kaşlarıma daha belirgin durması için bir kaş kalemi ve kahverengiye yakın parlaklıkta(rengini hala anlayamıyorum) bir parlatıcı sürdü ve ben kendimi tanıyamadım, hatta kendime hayran kaldım. hemen hepsini aldım(tabi burda bayanın tenime uygun tonları bulmasının da rolü büyük) hemen kullandığı tüm ürünleri aldım.hala büyük zevkle kullanıyorum. hatta yaza doğru pembe allığını ve turkuaz göz kalemini de aldım. yzın almanyaya gitmiştim ordan da yavruağzı likit rujunu aldım. hepsini severek kullanıyorum. çok çok memnunum. bir rimelini kullanmadım. ama özellikle allığını şiddetle tavsiye ederim.

merhaba kızlar ben bu beyunun suya dayanıklı fondötenini almak istiyorum ama kulllanan var mı beyu velvet mat fondoten suya dayanıklı diyor ama emin olamadım kullanan var mı bu fondoteni yada suya dayanıklı denizde falan çıkmıcak fondoten bilen var mı

bende de göz kalemi ve allığı var çok güzel ya organik içerikli dedi satan kişi o yüzden aldım ojeleri de en son 7liraydı onlar da doğal içerikliymiş

Beyu markası tamamen bitkiseldir...ve her kozmetikçide bulunmuyor...geçenlerde fondotenini denedim çok doğal duruyor hiç belli olmuyor fondoten olduğu şu sıralar almayı düşünüyorum...rimelinide dün annem aldı çok güzel hoşuma gitti,en azından tamamen bitkisel ürünleri...

Kızlar Beyunun kalemlerinin çok kalıcı olduğunu duydum..yazın bile akmıyormuş kullanan var mı içinizde alsam mı almasam mı karar veremedm yazın terlerim ben kalem hemen akar bulaşır filan sinir oluyorum :KK43:

Ben sürekli siyah göz kalemini kullanıyorum. Normal kullanımda asla akma yapmıyor tavsiye ederim :-)

Kızlar Beyunun kalemlerinin çok kalıcı olduğunu duydum..yazın bile akmıyormuş kullanan var mı içinizde alsam mı almasam mı karar veremedm yazın terlerim ben kalem hemen akar bulaşır filan sinir oluyorum :KK43:

Beyunun göz kalemini ve rujubu aldım...İzmirde Gülsedef parfümerilerde var...Satıcı kzı tavsiye etti, mumlu olduklarından akmaz diye...Gerçekten akmıyır, ruju da hemen çıkmıyor...Tavsiye ederim.:KK16:

Kadıkoyde de var...Boğaya çıkarken hemen sağdaki parfumeride..Magazanın adını unuttum şimdi..Ben pudrasını aldım da catwalk serisinden...Ama 8 numarasını verdi kız...Öyle denemeden aldım cıktım..Sarımsı gibi geldi şimdi de bana..Kullanmadan geri verip baska tonunu alayım mı...En natural rengını ıstıyorum da..

X