Makyaj Ürünleri Beyu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ben yeşil renkli rimelini kullanmıştım. Muhteşemdi. Sonra bulunudğum yerde satan firma kapandı şimdi nerde var hiç bilmiyorum. çok kaliteli bir marka

bütün hobilerde var arkadaşlar pahalı ama güzel bende kaç kalemi petrol mavisi kalemi ve parıltılı ruju var memnunum ama rimel alcam onu hangi marka alsam karar veremedim

evet ben kullanıyorummdelikafadulden
concealerını,pudrasını,allığını ve kalemlerini kullanıyorum.hepside süper ürünler.
ambalajları muhteşem:asigim:hiçbir ürününün içeriğide alkol yokmuş.kesinlikle tavsiye ederim:lepi:Şeniz

rimelini kullanan var mıı? :sm_confused:
bi de göz kalemlerinin ve rimelinin fiyatları nasıll
:asigim:

beyu'nun pudrasını kullanıyorum bende.maxfactor creme puf almak için girmiştim hobi parfümeriye,görevli bayan birde bunu denetti,ipek içerikli,alkol yok dedi.daha çok ilgimi çekti ve aldım,memnunum.

rimelini kullanan var mıı? :sm_confused:
bi de göz kalemlerinin ve rimelinin fiyatları nasıll
:asigim:
canım kalemlerini ben kullanıyorum ve çok beğeniyorum çok yumuşaklar:asigim:
fiyatlarıı 17 gibi bişeydi.geçen hafta %40 indirimden 10 liraya aldım:lepi:
maskarasınıda arkadaşım kullanıo 30 civarıydı sanırımfisfisfis

canım kalemlerini ben kullanıyorum ve çok beğeniyorum çok yumuşaklar:asigim:
fiyatlarıı 17 gibi bişeydi.geçen hafta %40 indirimden 10 liraya aldım:lepi:
maskarasınıda arkadaşım kullanıo 30 civarıydı sanırımfisfisfis

ayy ben 25 mi ne öle almıştım.:1shok::1shok: ya ben neden hep kazık yiyorum yaaaa

ayy burayada beyu standı gelmiş şaşırdııım görünce:1shok:
hemen deneyeyim diyorum ama sizden öneri almadan bişeye dokunmadım fiyatlara baktım ortalamanın biraz üstünde sanki ben daha ucuz düşünmüştüm gözkalemleri 23 tekli allıklar 28 tl 20tlnin altında ürün yok allıklarından denemek istiyorum kullananlardan yorum alabilirmiyim iyimidir kalıcımıdır:kahve:

X