Makyaj Ürünleri Beyu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

almagester06

Guru
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
1.606
16
arkadaşlar geçen gün pino parfümeriye gittim beyu diye bi marka gördüm. sonra netten baktım çok kaliteli shiseido ve pupa kalitesinde bi markaymış alman malı. bi far paletini aldım ama gerçekten hem kabı hem farın dokusu şimidye kadar kullandığım en güzel far diyebilrim. okadar hoş bi kabı varki deli gibi elimde tutup bakıyodum. içinde full ayna var ve dıdşı metalik aynası aplikatörü bile çoookkk kaliteli. hele ben simli farları sevmem ama bunda bi ışıltı var yok gibi kadife gibi duruyor. byıldımmmmmmm. aslında param olsa siyah ve mavi serisinide alcaktım ama çok şey almıştım tavsiye ederim. ankarada pino parfümeride var. ben 34 e aldım ama inanın çok çok değer.

en azından gidin bi bakın gözünüzü alamıcaksınız. bide şey var far öncesi bi baz ayyy onada bayıldım ama alamdım. onu sürünce far daha bi güzel ve kalıcı oluyo.nette beyu yazınca çıkıyo çook güzel ya farları falan.almanyada yaşayanlar daha iyi bilirler sanırım. benden bilgilendirmesia.s.

106879833ck3.png

155636182by4.png

prod02eb5.jpg

photo0519resizetn7.jpg

eveet... annem almış ilk defa denemiştik ve şuana kadar kullandıkları arasında annemin en iyisi beyu.
ben daha 17 yaşımda olduğum için kullandığım seyler sınırlı rimel-kalem falan. beyudan mavi bir rimelim var turkuaz mavisi. hiç bir yere bulaşmadan gün boyu kullanabiliyorum. bizde rimeli (siyah-mavi) ,kalemleri(yeşil,turkuaz,siyah),allığı,far seti mavilisi bir kaç tonu mavinin,bir de gümüş sadece sim likiti,fondoteni var. inanın muhtesem. annemden biliyorum. farları gün içinde uçar giderdi. bir de bilirsiniz bazılarında far pek durmaz olduğu yerde. ama bunlar kolay kolay uçmuyor. bir de o farın içindeki ışıltılar çok güzel. kalemler de akmıyor kolay kolay. tavsiye edeceğim bir markadır beyu.

benim daha pahalıya aldığım farlar bile uçup gidiyor ya birkaç saatte :1no2:
pino dışında biryerde yok mu acaba
kızılaydan nefret ediyorum da :sm_confused:

ben izmirdeyim.ama konakta bir parfümeriydi aldığı yer annemin.bulunur diye düşünüyorum parfümerilerde ya.

=) eminim memnun kalacaksın. eğer bulursan bir ürününü al sonra beğenirsen diğerlerini de almak isticeksin zaten:)
ama biz hepsini birden almıştık daha denemeden çünkü annem artık eski makyaj malzemelerini toptan atmıştı:)

=) eminim memnun kalacaksın. eğer bulursan bir ürününü al sonra beğenirsen diğerlerini de almak isticeksin zaten:)
ama biz hepsini birden almıştık daha denemeden çünkü annem artık eski makyaj malzemelerini toptan atmıştı:)

evet ben almanyada görmüştüm beyuyu. Çok kaliteli bir parfümeride satılıyorlardı. farlar ojeler cıvıl cıvıl..Ne renk ararsan bulabilirsiniz..

eveet... annem almış ilk defa denemiştik ve şuana kadar kullandıkları arasında annemin en iyisi beyu.
ben daha 17 yaşımda olduğum için kullandığım seyler sınırlı rimel-kalem falan. beyudan mavi bir rimelim var turkuaz mavisi. hiç bir yere bulaşmadan gün boyu kullanabiliyorum. bizde rimeli (siyah-mavi) ,kalemleri(yeşil,turkuaz,siyah),allığı,far seti mavilisi bir kaç tonu mavinin,bir de gümüş sadece sim likiti,fondoteni var. inanın muhtesem. annemden biliyorum. farları gün içinde uçar giderdi. bir de bilirsiniz bazılarında far pek durmaz olduğu yerde. ama bunlar kolay kolay uçmuyor. bir de o farın içindeki ışıltılar çok güzel. kalemler de akmıyor kolay kolay. tavsiye edeceğim bir markadır beyu.

tatlım izmirde nerde bu beyu???

demek bu marka daha cok izmirde war
cunku bana da izmirden bir arkadasım wermişti
tekli küçü,k yuwarlak bir far we yaklasık 13 ytl falanmış o far
düşük deil yani fiyatlar cok orta karar

Ben konakta hobi parfümeriden fondötenini almıştım beyunun,ozamanlar tanıtımdaydı,çünkü henüz çok yani bir markaydı.
Cildim yağlı ve sorunluydu,su bazlı olmasının yanında kapatıcı özelliği mükemmel ve çokda hafif duruyor cildimde,çok memnun kaldım,bir daha alacağım aynısından,başka herhangi bir ürününü almadım,ama HOBİ parfümerilerden bulabilirsiniz bu markayı.

Hobi parfümerilerde satılıyor beyu'nun ürünü. Ben mavi göz kalemini aldım bi dünya para verip hiç de memnun kalmadım attım bir kenara kullanmıyorum.:dilcikar:

ben farını 2 set birden ,rujunu allık ve göz kalemlerini aldım .çok memnun kaldım.ayrıca makyaj sabitleyici hediye ediyorlardı .o da çok güzel bir ürün .kuaförler falan da bu tür sabitleyicilerden kullanıyorlarmış.

göz kalemini kullanıyorum su yeşili renginde göx kapağımın üstinede sürüyorum kozmetiğe çok para bayılıp her markayı deneyen ben sadece beyunun kalemini içime sinerek kullanıyorum başka ürünlerini denemedim

göz kalemini kullanıyorum su yeşili renginde göx kapağımın üstinede sürüyorum kozmetiğe çok para bayılıp her markayı deneyen ben sadece beyunun kalemini içime sinerek kullanıyorum başka ürünlerini denemedim

bende canım özellikle farları ve göz makyajı için bazı var süper.kaydirigubbakcemile2

beyu nun başka ürünlerini deneyenler var mı arkadaşlar :lepi: çok merak ediyorum bu markayı, bir türlü de raslayamadım yaa benneyaptımki kızılaydaki pino kapanmış ayrıca sanırım benneyaptımki

X