Beyaz Yalanlar

BenTulis

KURŞUN KALEM
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2007
719
6
Yalandan kim ölmüş? Bunun cevabı o kadar basıt ki!
Elbette ki hepimiz!
Parça parça ölüyoruz yalanlar duyarak ve yalanlar atarak.O kadar yavaş ölüyoruz ki hem de,ölümü bile yalanlıyoruz aklımız sıra.Devamı için tıkla>>>

Not=Yazım için, farkında olmadan bana ilham veren Yeşilime Teşekkür ederim.a.s.

Öncelikle Tuli paylasimin cok güzel ve bende Yesilime cok tesekkür ediyorum bize o güzel yüregini sundugu icin...
Su zamanda benim sevincimi benim gibi paylasacak dostlar olduguna ben pek inanmiyorum..insanlar öyle iki yüzlü olmuslarki...Ben bir anlam veremiyorum..
Halbuki gercek dost insana sevgi destegi saglar..halbuki ne kadar icten sevgiye konusabilegimiz arkadaslara ihtiyac duyariz.
Ben kendi adima söyleyim uzak duruyorum arkadasim..Yalancilardan ,cikarcilardan,dost gibi görünüp .....tüm kisileri dostlugumdan cikardim..Merhaba merhaba dir artik onlar benim icin...
emegine saglik canim .Sana ilham vereninde yüregine saglik...

"En çok sevdiklerimizin yalanları ve sevmediklerimiz gibi davranıyor olmaları yaralar bizi." Özeti bu işte
Sen hem yazmış hem yorumlamışsın zaten bunun üzerine daha ne yazılabilir Kötü gün dostu hep vardır Tuliana.. Dostlarım,iyi günümde yanımda mı riyasız.. O önemlidir benim için..

Yüreğine ,ellerine sağlık.Seni sımsıcak kucaklar öperim. İyi ki varsın iyi ki tanıdım seni.

Ceyhanlı sanada teşekkürler canım...Beni anlayan değer veren sizlere ...:1hug:

Ceyhanlıma ve Yeşilime ince yürekleri,gerçek yorumları ve DOST luk anlayışları için tekrar teşekkür ederim.

[COLOR="DarkGreenKötü gün dostu hep vardır Tuliana.. Dostlarım,iyi günümde yanımda mı riyasız.. O önemlidir benim için..
:[/COLOR]

işte benim için de budur gerçek dostun tanımı...tulianacım ellerine sağlık ne güzel anlatmışsın...
ve yeşilim...her zamanki gibi...harikasın...a.s.

Gerçek dostum yok maalesef herkes kendi derdinde,kendi hayat mücadelesinde,tulicim yazın beni çok duygulandırdı bu aralar arkadaşlık vefa konularında çok duyarlı oldum bir de üstüne bu yazın tuz biber oldu :) ama bana gerçekleri hatırlattı,teşekkürler.

tuliana ,ne güzel yazmışın yine ne güzel anlatmışın.nefesimi tutarak ve defalarca okuyorum yazılarını.yüreğine ve kalemine sağlık.Yalanların olmadığı ve güzelliklerin olduğu bir dünya diliyorum.
Buradan canım Ablam yeşilime bir teşekkür borçluyum seni bana kazandırdığı için.yine bir buluşmamızda bana senden bahsetmişti.ve iyikide bahsetmiş seni tanımaktan mutlu oldum.yüreğine sağlık.

tuliana ,ne güzel yazmışın yine ne güzel anlatmışın.nefesimi tutarak ve defalarca okuyorum yazılarını.yüreğine ve kalemine sağlık.Yalanların olmadığı ve güzelliklerin olduğu bir dünya diliyorum.
Buradan canım Ablam yeşilime bir teşekkür borçluyum seni bana kazandırdığı için.yine bir buluşmamızda bana senden bahsetmişti.ve iyikide bahsetmiş seni tanımaktan mutlu oldum.yüreğine sağlık.

Kısım sabah sabah ağlatmak zorunda mıydın beni yaaff!!senağlama
Ya ben nerde bulurum bir daha sizler gibisini yaaaŞeniz

Mesure,Gülsem Ve Evlacığım güzel yorumlarınız benim için ne kadar önemli ve değerli bir bilseniz...Teşekkür ediyorum,hepinize ayrı ayrı.

Sen ağlama,bizi yazılarınla duygulandırıyor,sonra övgüler alıp ağlıyorsun
Seni seviyoruz sevgiyle,o güzel duygularınla yazılarının devamını bekliyoruz...

:1hug: a.s. :nazar:

tuliana, valla ağlıcanı bilsem öyle güzel şeyler söylermiydim.

sumuklugg7.jpg
Teyse sen alaysan beyde ayayım manane.

Ne kadar güzel tesbitler yapmışsın arkadaşlık üzerine...Uykum kaçtı köşe yazılarına girdim,aslında okumuştum,yine okudum...Eline emeğine kalemine diyecek söz bulamıyorum.Teşekkürler

ben bu gece rastladım senin yazılarına...........bu yazın tamda bana hitap ediyo .............evet ne olursa olsun KRAL ÇIPLAK sa eğer ,kral çıplaktır...............lamı cimi yok.ellerine sağlık

X