beyaz ten için hangi allıkları kullanmalıyız arkadaşlar ya palyanço gibi duruyo :/

deeniz034

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2013
429
62
arkadaşlar hangi allığı kullansam abartı duruyo bi yardım edin çok beyaz tenliyim.

arkadaşlar hangi allığı kullansam abartı duruyo bi yardım edin çok beyaz tenliyim.

Rimmel London Match perfection Light.Hem fiyatı çok uygun hemde allığın içinde 3 renk olduğundan,fırçayla alınca çok tatlı bir renk oluyor.Bi bak derim..

bende çok beyaz tenliyim krem allık kullanmanı öneririm daha doğal duruyor. renk konusuna gelince, saç rengine ve teninin cool veya warm olmasına göre değişir. Eğer bilek içi damarların yeşilse warm demeksin, sıcak renkli allıklar kullanmalısın şeftali kırmızı /şeftali tonlu pembeler. eğer damarların mavi ise tenin cool bu da daha çok toz pembe gibi renkler kullanmalısın. krem allık olarak Christian Dior öneririm. daha ucuz alternatif olarakta watson's da satılan the balm ın jel allıklarına bi bak derim, çok doğal duruyorlar.

Rival de loop allıklarına bak bence, baya baya açık renkler var, hem doğal duruyor hem de özellikle beyaz tenliler için yapılmış gibiler:) pigmentasyon orta yani..

ben rose pink miydi neydi öyle bir rengini almıştım, seviyorum, alerji falan da yapmadı, alman markası bu arada.

tavsiye edbilirim sonuç olarak fiyatı uygundu 10 tl civarı diye hatırlıyorum, gramajı azdır yanlız.

fiyat olarak daha fazla çıkabilirim diyorsan narsta da tam beyaz tenliler için enfes renkler var ama şu an 80 civarı olması lazım.
gramajı oldukça fazladır ama,he birde pigmentasyonları iyidir.

cnm bende beyaz tenliyim önce golden rose un pembe allığını kullanıyordum.daha sonra bi mağazada alix avien in şeftali tonu allığını denedim inanılmaz doğal duruyo.azcık kullanmana rağmen gayet rengini veriyo o yüzden kullanırken biraz az alacaksın fırçaya.denemeni tavsiye ederim.

Bence kahve tonları süper duruyor harika ama açık olacak sevgiler çünkü bende kullanıyorum kuaförü tavsiye etmişti inanmamusttim ama şimdi kullandiginda herkes harika görünüyorsun diyor

Kullandığın allığın renginden çok, az kullanman önemli. İstediğin kadar açık renk al, boya sürer gibi boca edersen palyaço gibi durur tabii. Bembeyaz bir kızım, kullandığım allığın rengi bordomsu bir kırmızı, azıcık sürüyorum çok da doğal duruyor. Sana allık sürmeyi öğretmek lazım.

aynı dertten muzdariptim.. öncelikle hafif uygulama yapan bir fırça bul sonra alterra markasının peachy allığını dene çok doğal ve uygun fiyatlı şeftali bir allık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…