Beyaz Meleğin Minik Kelebeği

BEYAZ MELEK

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2007
10.372
12
41
Karnımda kıpırdayan pembe ve mavi kelebeğime merhaba!

Ne kadarda çabuk geleceğe yol alıyormuş zaman. Daha dün gibi annemin kanatlarının altında olduğum günler. Beyaz meleğim annem benim; bende büyümüşüm. Ve şimdi benimde yola çıktığım annelik yolculuğum başlıyor. Kendimi öylesine önemli, öylesine özel hissediyorum ki; bu serüven kadın olmanın en güzel tarafıymış meğer. Gebe olmak ne büyük bir ayrıcalıkmış. Karnını gere-gere dışarıda dolaşmak çok keyifli bir duyguymuş. Belki kimsenin umurunda değil benim göbeğim ama ben bir gebeyim. Bu keyifli zamanların tadını çıkarmak istiyorum. . Kıpırdayan iki minik kalbi görünce zaman durdu sanki. Monitördeki iki minik can biz buradayız dedi. Ağlamakla gülmek arasında bir duyguya kapıldım. İki tane minicik kalp. Doktor koltuğunda saatlerce kalabilir o minik atışları saatlerce izleyebilirdim. Annelik işte o an başladı. Bu ne bir meslek, ne de çalışılarak elde edilebilecek bir mutluluktu. Bu annelikti Tanrının kadına verdiği en büyük lütuftu. Öncelikle yaşamımıza; yani bizim hayatımıza hoşgeldiniz bebekler. Aldığımız bu güzel haber ben buna çifte mutluluk diyorum; tam da Aralık ayının son günlerine rastladı. Yani dede ve ninelere verilebilecek en güzel yeni yıl hediyesiydi. Babanızla bir karar aldık ve bir kaç gün bekleyip aynı anda bir çok kişiyi mutlu etmeyi planladık. Mutluluğu gizlemek, paylaşmak için dört günde olsa beklemek çok zormuş meğer. O gece saatler geçmek bilmiyordu. Nihayet zaman 1 Ocak ı işaret ettiği sırada babanız ile birlikte bombayı patlattık. Torun haberiyle şaşkına dönen dede ve nineleriniz, hepinize yetecek kadar var dediğimizde ise; en büyük şaşkınlığı yaşadılar ve herkez birbirine baktı. Nasıl yani? Cevap çok basitti bizde bu bebişlerden iki tane var dedik. O an herkezin en kıymetlileri siz oldunuz...

Bir kaç zaman sonra yaşanan bu mutluluk yerini büyük meraklara bıraktı. Acaba nasıl bebeklerdiniz? Kimlere benziyordunuz? Ama en büyük merak konusu cinsiyetleriniz oldu ve tahminler yapılmakta gecikmedi. Tek bebeğe nazaran daha çok şık vardı kafalarda; ikisi de kız, hayır ikisi de erkek, yok yok biri kız biri erkek. Bu meraklı bekleyiş 16.haftada son buldu. Aslında bu haberde ikinci bir süpriz oldu! Çünkü karnımda ki minik kelebeklerimden biri kız, diğeri erkekti. Bir anne öncelikle bebeklerinin sağlıklı olmasından başka ne isteyebilir ki...

Gebelik yolculuğumuzun artık 27. haftasındayız. Büyüyen karnımda tekmelerinizi dışarıdan gözle görmek bile mümkün artık. Babanız iş yorgunluğunu sizin tekmelerinizi hissederek gideriyor ve çok mutlu oluyor. Önceleri biraz kıskançlık yaşadı. Çünkü ilk kıpırdanışlarınızı ben karnımda hissediyordum ama o eliyle dokunuyor hissedemiyordu ve her seferinde galiba bu bebekler beni sevmiyor diyordu. Birden başa çıkmam gereken tam üç bebek olduğunu o an hissettim. Ama şimdi herşey yolunda.

Diliyorum ki; bu anneler gününde sebepler ne olursa olsun birbirinden ayrı düşen bir çok anne ve çocuk bir birbirine kavuşur. Hiç bir sevgi anne sevgisinin yerini tutamaz; ve hiç bir çiçek susuz büyüyemez.

Bu anneler günü daha bir özel benim için; sizler varsınız bana o gün vereceğiniz en güzel hediye varlığınızı hissettirmek olacak. O minicik varlığınızla yaşantımıza kattığınız güzellikler ve bize yaşattığınız mutluluklar için teşekkürederim kelebeklerim...

Son düzenleme:
YAZIYI ÇOK BEĞENDİM VE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.HENÜZ HAMİLE DEĞİLİM AMA BUNU SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.UMARIM EN KISA SÜREDE MİNİK BEYAZ KELEBEĞİM GELİR KARNIMA YERLEŞİR.

Ya bende bir heves açtım hamişmi bu kız diye, değilmisin bebenneyaptımki

Beyaz Melek...

Öyle bir girdim ki topiğe, sandım ki sen hamilesin..Hemen kutlayım dedim...

Yazı süper...........

Ya bende bir heves açtım hamişmi bu kız diye, değilmisin bebenneyaptımki
NASIL HEVESLENDİRDİM AMA SENİKötü Kazen
Beyaz Melek...

Öyle bir girdim ki topiğe, sandım ki sen hamilesin..Hemen kutlayım dedim...

Yazı süper...........

SAĞOL BİTANEM YAA BAKALIM BU GÜN BELLİ OLACAK ASLINDA İÇİM Bİ TUHAF.ÇOK İSTİYORUM AMA BU AY DAHA İLK DENEMEM PEK TE ÜMİTLENMEK İSTEMİYORUM
Şeniz

meleğim ben de yazı başlığını görür görmez aha dedim
bi sevinçle
canın saolsun
inşallah o haberi de alırız
yazı güzelmiş

canım çok duygulandım, bende ilk kez anneler gününnü kutladım bu sene karnımdaki minicik oğlum dünyanın en güzel hediyesi idi bana , allah herkese nasip etsin inşallah, mutlu haberini dört gözle bekliyoruz canım

şekercimm yanii gözlerim dolduu yazıyı okurkenn çok fazla güzel bir yazı teşekkürlerr bizimler paylaştığın içinnn....
ne yalan sölimm bende hamilesinn diye bi çırpıda açıverdim sayfayıı:)))
rabbim en kısa zamanda annelik duygusunu ve minik kelebeğini sana kavuştursun inş...
ee bizlerede tabi:)))
canım benimmm herşey gönlünce olsun inş...öpüldünn kocumann......

ayyy dedim ki işte beyaz melekte hamile yazı süperde
bizde pek heveslendik ayol inşallah beyaz meleğine kavuşursun

çok duygulandım, gözlerim doldusenağlama
inşallah kısa zamanda hayırlısıyla biz de yaşarız bu duyguları.
ama hayırlısı tabi de ben bi tane istiyorum, ikiz olmasa da olur:roflol:

SAĞOL BİTANEM YAA BENDE ÇOK BEĞENDİM.İNŞALLAH ALLAH HEPİMİZE NASİP EDER.
BENDE ÖPTÜMMM ÇOKKKKKŞeniz

bende bir anda hamile olduğunu düşünüp sevindim güzel hemşerim inşallah bu yazıdaki gibi sağlıklı bebişlerin olur allah bütün bebek isteyenlere sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah müjdeli haberi verdiğin
konularıda okur mutluluğunu paylaşırız

canım çok güzel bir yazıydı teşekkürler...kendimden çok şeyler buldum ..
aynı duyguları yaşıyorum şu an..
Allahım isteyen herkese bu güzel duyguyu yaşatır inşallah..

evet canım ben de başlığı görünce şaşırdım ve de sevindim, ne de olsa hemşeriyiz. sen hamilesin sandım bir anda ama olsun seninki de yakındır diye tahmin ediyorum. Allah bizlere de nasip eder inşallah. ben de çok istiyorum çünkü.

işlerimin yoğunluğu nedeniyle 10 günden beri nete girecek vaktim yoktu başlığı görünce neler kaçırmışım beyaz melek hamileymiş ama sonunu okuyunca kursağımda kaldı insan alıştıra alıştıra söyler ama en kısa zamanda güzel haberlerini bekliyoruz

ayyy evet ya bende bi heves girdim bu kız hamile diye ama degilmişsin
canım inşallah yazıdaki gibi iki tane saglıklı bebek annesi olursun
yani bi taşla 2 kuş vurursun canım

işlkerimin yğunluğu nedeniyle nete giremedim 10 gün de neler kaçırmışım dedim beyaz melek hamileymiş ama hepimizi hüsrana uğrattın ama inanıyorum ki en kısa zamanda mutlu ve güzel haberi duyacağız ALLAHA emanet ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…