Beyaz Elbise

Benim nişanım ya da düğünümde ne olursa olsun beyaz giyilmesini istemezdim ben tek beyaz ben olmalıyım.

Yazılı olmayan ama kanun hükmünde gibi görünen bu kuralları kim icat etmiş acaba?
Bizim gelinliğimizin orijinal rengi kırmızıdır aslında, beyaz gelinlik sonradan moda olmuş, mutlaka kabarık ve uzun olmalı denilen gelinlikler dahi kısa, transparan modelleriyle şekil değiştirirken biz hala beyaz giymek ayıp olur mu diyoruz:)

Eltimin düğününde eltimin gelinleri yani yengesi beyaz nikah elbisesi giymişti
Eltimle ortak eltimizde krem uzun abiye giyinmişti
Allah'tan eltimin duvağı vardı da kim gelin belli olmuştu

Ben düğüne girdiğimde gelinin bir inci gibi beyaz bı orkide gibi görünmesini seviyorum tüm renkleri içeren ama hiç birisi olmayan tek beyaz

Takım elbise giyinebilirsin nikahta kumaş pantolon şifon abiye gömlek bluz de olur
Zaten düğün olacakmış düğüne güzel kıyafetin varmış nikahta veya düğünde çok gelin gelin durulmasini tavsiye etmem
İster istemez saç yapılacak makyaj yapılacak o sade elbise bile abiyelesecek

Beyaz derken görümcesi mi eltisi mi kuyruklu beyaz bir elbise giyip başına da taç taktıran bir üye vardı onun ki gibi gelinliğin aynısı yada gelinliğe benzeyen beyaz kıyafet giymek absürd bence. Yoksa gelinliğe benzemeyen beyaz elbise giyilir neden giyilmesin diyorum ben de

Kendi nikahında benzer şeyler giyen çok kişi gördüm. Bence başka bişey giyin. Akşam düğünde zaten abiye giyecekmişsin bence beyaz dışında sade bişeyler giyebilirsin.

düğün için neyse ama nikah ta beyaz kesinlikle olmamalı nikahlarda genellikle gelinler beyaz elbise giyer.

Bence beyaz olmamalı akşam abiye giyecekmişsiniz nikahta kumaş pantolon üzerine şifon bluz giyebilirsiniz.

Ben gelin olsam istemezdim beyaz elbise giyen birini nikahta :)

Beyaz giymeyin bence,o gün gelin bembeyaz kuğu gibi olmalı :)
Başka elbiseniz muhakkak vardır :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…