Beyaz deri baza başlık temizliği

Sevdaya gazel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2016
1.056
3.565
Hanımlar merhaba. Başlıktan da anlayacağınız üzere beyaz deri bazam var. Taşınırken falan tozlu ellerle dokunuldu hala parmak izleri duruyor. Sabunlu bezle falan sildim ama geçmedi çok kurcalamak yıpratmak da istemedim. Islak bezle falan tozunu alırım ama bulunduğum yer ekstra tozlu bir bölge. Yaz günü cam kapı Açık baya toz oluyor. Sizler bu tarz eşyalarınızın temizliğini nasıl yapıyorsunuz?

Eya Clean diye bir ürün var, genel temizlik ve aynı zamanda antibakteriyel. Bir süre önce Türkiye satışları için isim değişikliğine gittiler ve obirnaturel oldu ismi. Doğal, kimyasal olmayan ama aynı zamanda çok etkili bir ürün arıyorsanız, şampuanından tutun her ürününe kadar öneririm, pandemide bir keşfettim o zamandan beri kullanıyorum. Fırına spreyi sıkın ve silin, durulama yapmayın, o kadar doğal ve arkasındalar ürünlerinin. Ellerimde egzama vardı özellikle eldivensiz kullanın dediler, çok uzun anlattım kusura bakmayın bu ürünle herkes tanışsın istiyorum. İnstagramdan araştırın dilerseniz, çıkarmadığı leke yok ve doğal.

X