Beyaz akıntı

ecenazx

Kün Fe Yekün 🕊
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2020
1.214
356
24
Kızlar merhaba bir sorum olcak bir sürü doktora gittim en son iyi bir doktor buldum önceden mantarım var sanıyordum başka doktorlar da mantar dedi kullanmadığım ilaç fitil kalmadı en son bu doktor mantar yok dedi trikomonas olabilir dedi kültür aldı ve temiz çıktı mantar da yok başka bulaşan enfeksiyon da yok ama bende beyaz sulu bir akıntı oluyor kremsi bir yapıda neden olabilir iyice kurcalamalı miyim doktor temiz dedi ama fitil ve hap kullanmama rağmen geçmedi bir türlü sizde de oluyor mu beyaz akıntı şeffaf değil ama kremsi akıntı ? Alttan baktı iki tane miyom olduğunu söyledi ve çok küçükmüş uzun süre büyüyeceğini sanmıyorum dedi gittiğim en iyi doktor diyebilirim sağolsun yardımcı oldu ama ben şuan yurt dışındayım ve o doktora gidemiyorum sadece sonucun temiz olduğunu söyledi akinti neden var onu anlamıyorum

Bende de var beyaz akıntı şeffaf değil. Kremsi beyaz. Bende mantar sanıyorum ama kaşıntım falan yok mantar değil yani. Trikomanastan şüpheleniyorum ben. Beyaz iç çamaşırında sarı renk bırakıyor mu ona bak bir de. Smear aldırdın mı hiç?

Evet bırakıyor ama kültür de trikomonas görülmedi diyor Semra’da aldırmıştım 4 ay önce servisit çıkmıştı ama doktor baktı rahim ağzında yara falan yok dedi

Benim de aşırı akıntım oluyor. Hatta daha dün regl olduğumu düşünmüştüm. O derece hissettiğim bi akıntı ama işte dönemsel oluyor benimki bazen. Bilmiyorum. Smear testi yaptırdım. Akıntıdan bağımsız. Temiz çıktı. Bundan ayrı mantar vardı. Onun da tedavisini olup geçirdim ama akıntı hala aynı

Beyaz mi peki ve en fazla kaç gün sürüyor ve yoğunluğu nasıl bu dönemlerde

Evet bırakıyor ama kültür de trikomonas görülmedi diyor Semra’da aldırmıştım 4 ay önce servisit çıkmıştı ama doktor baktı rahim ağzında yara falan yok dedi
Servisit yani rahim ağzında yara bu sekilde akıntı yapabiliyor. Bende de yara var rahim ağzında. Her doktor yarayı göremeyebiliyor. Başka bir doktora daha gidin bence

Servisit yani rahim ağzında yara bu sekilde akıntı yapabiliyor. Bende de yara var rahim ağzında. Her doktor yarayı göremeyebiliyor. Başka bir doktora daha gidin bence
Benim gittiğim doktor doçent ve gittiğim en iyi doktor diyebilirim

Benim gittiğim doktor doçent ve gittiğim en iyi doktor diyebilirim
Şimdi şöyle, bu yara dönemsel bir şey bazen büyür bazen küçülür. Benim şu an yara yok ama 2 ay öncesi vardı doktor görmüştü. Ama işlem yapmadı çocuğu olmamışlarda genelde yapmıyorlar. Düzelir bekle demişti. Düzeldi de ancak tekrar olabilir vücuda bağlı. Yara ufakken daha az şikayet verir. Büyükse daha cok şikayet verir. Takip gerekiyor. Orada hep bir akıntı var yoğun beyaz bazen cok yoğun bir sekilde gelir. Zaten smear aldırmıssınız servisit cıkmıs.

Beyaz mi peki ve en fazla kaç gün sürüyor ve yoğunluğu nasıl bu dönemlerde
Beyaz oluyor. Akışkan bi krem gibi. İşte gününden çok emin değilim. 3-5 gün falan olabilir. Dün aşırı akıntım vardı. Yarın doktora gideceğim. Yumurtlama dönemi falan derse akıntıyı ona yorarım. Ama işte olduğu zaman baya oluyor. Ayıptır söylemesi bazen klozete oturunca damlıyor hatta

Evet çıktı ama dediğim gibi en son gittiğim doktor tüp bebek doktoru aynı zamanda baktı yara var mi dedim iyice baktı hayır yok olsa görürdüm sadece önemsenmeyecek iki tane miyom var dedi birde servisit ilişki esnasında kanama ve agri acı yapabiliyormuş öyle duydum ama bende bunlar da yok bilimiyorum napcam kullanmadığım ilaç ismi kalmadı

Hiç kontrole gittiniz mi

Evet bende yapıyor mesela, ilişki sırasında ağrı bazende kanama yapıyor servisit. Dediğim gibi kontrolde olmak lazım. Benimde kullanmadığım fitil kalmadı hepsini kullandım hiç faydası yok sanırım doğum yaptıktan sonra ilk işim yarayı yaktırmak olacak. Size de gecmis olsun

bendede ayni dert vardı, hatta ilişki sırasında esiminki bembeyaz oluyodu. kullanmadigim ilac fitil kalmadı, her doktor aynı seyi yaziyodu. en son bi doktor vajina ph asidik 4 civarı, sperm ise 7.2-8 arasında eşin çok bosaliyosa vajina ph bozulur ve bu mantar hastaligina zemin hazirlar dedi. gercektende onun öncesinde hap kullaniyodum çok yaptik. ph ı eski seviyesine getirmek için bosalmayı biraktik, bi siringayla az miktar sirke (ph 3.9) vajinama enjekte ettim 15 gün. peribiyotik için gene 15 gün yoğurt yiyip vajina ic kismina sürdüm. googlede bunla ilgili baya yazı var. 15 gün sonunda akintidan eser kalmadı. isine yarayan olur belki gercekten baş belası bişey. deneyen olupta kurtulan olursa msj atarsa sevinirim bendemi ise yaradi genel bi yararmi tam bilmiyorum.

Bende 20 kutuya yakın hap ve fitil kullandım ama bana misin demedi probiyotik hap ve fitil de kullandım 4 aydir kullanmadığım şey kalmadı ama geçmiyor
Bendede durum aynı mantar oluyorum bende kaşıntı akıntım aşırı çok hiç rahat oturamıyorum gezemiyorum sürekli yanımda çamasır kremler taşıyorum ilaç fitil probiyotik hersey kullandım hamileyim şuan rengi hamileliğimde yeşile döndü sürekli çamasır değiştiriyorum sıkıldım artık

Bizde içe boşalma olmuyor ama benim yine aynı akıntı devam.söylemesi ayıp benimde eşim bembeyaz oluyor. Neden oluyor bu ya insan kendini kötü hissediyor. İşin ilginci kaşıntı yok bende. Bende vajinanın ph bozulduğunu düşünüyorum. Elma sirkesi aldım bugun ama nasıl kullanacağız bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…