Beyaz akıntı hamilelik belirtisi mi?

Benm reğlime 11 gün var bundan bir hafta önce sağ kasığımda kramp hisettim ve kaşıklarım ağrımaya başladı 1 gün sonra beyaz akintim başladı 4 gündr devam ediyor sağ kasığmda hafif yanma var akintim ince beyaz yoğunlaştı bu hamilelik belirtisimi yardımcı olursanız sevinirim

Cnm biliyosun bende yeni hamis oldugumu ogrendim benden suan senin bahsetigin beyaz akinti geliyoo kati beyza bi akinti bu hadi insaAllah kuzum haberini aliriz
Benm reğlime 11 gün var bundan bir hafta önce sağ kasığımda kramp hisettim ve kaşıklarım ağrımaya başladı 1 gün sonra beyaz akintim başladı 4 gündr devam ediyor sağ kasığmda hafif yanma var akintim ince beyaz yoğunlaştı bu hamilelik belirtisimi yardımcı olursanız sevinirim

Benimde beyaz akıntım var sünüyor acaba hamile olabilri miyim kasıklarım dünden beri çok ağrıyor klomen kullandım bu ay . Halsizlik yada uykusuzluk yok.Kasık ağrım ve akıntım var göğüs ağrımda yok .Kendimi çok dinlemekte istemiyorum . 1 yıllık evliyiz hiç korunmadık 31 yaşındayım. Çocuk olsun istiyoruz uğraşıyoruz isteyen herkesin sağlıkla olur inşallah.

Cnm biliyosun bende yeni hamis oldugumu ogrendim benden suan senin bahsetigin beyaz akinti geliyoo kati beyza bi akinti bu hadi insaAllah kuzum haberini aliriz
hatirliyor musunuz parcali mi geliyordu yumurta aki gibi mi sadece. bende supheleniyorum ve beyaz parcalar geliyor akinti da jel gbi yagli krem gibi

Canlarım benim adetime 1 , 2 gün var düzensizlik olduğu için böyle diyorum 😊dünden beridir biraz sulu biraz beyaz karışık akıntım var ara ara ayağa kalktıgımda hissediyorum adet gibi aktığını. Kaşıntı yanma falan yok enfeksiyonum olunca ben çok kötü olurum o yüzden eminim olmadığına. Şimdi diyeceksiniz test yap ama korkuyorum artık negatif görmek istemiyorum 😥hamile arkadaşlar benim gibi oldu mu akıntınız

Bu arada yumurtlamayi doktor kontrolünde takip ettik ve çatladığını gördü doktorum o günleri de değerlendirdik o yüzden umutluyum açıkçası inşallah yanılmam 🙏

Bata 11 gün var beyaz akıntım var bel ve kasık ağrım var sizce bu hamilelik belirtisimi sabah adet sancısı çektim adet oldum zannettim ama akıntım yoğun??

Canım yumurtlama muhtemelen. Değerlendirin derim. Ben de senin gibiyim bebek istediğim için en ufak bi belirtiyi hamileliğe yormak istiyorum ama sonradan diyorum ki olmaz daha çok erken. Hayırlısı bakalım ☺️

Rabbim tez zamanda size de nasip etsin inşallah hicbir zaman umudumuzu kaybetmemek lazım zamanı gelince Rabbim veriyor çok şükür 🙏
Hayırlı olsun sağlıcakla kucağınıza alın inşallah ben de adete yaklaşırken araştırma yapıyordum yazınızı gördüm bilmem defalarca okumusumdur bu tur yazıları insan acaba mı diyor var mı yok mu merak ediyor ama bir an önce bu stresten kurtulmak istiyorum varsa da yoksa da Rabbim herkesin yardımcısı olsun siz de belirti sadece akıntı mı oldu başka belirti yaşadınız mı ben de her an adet olacakmışım gibi bir his var oldum olacak tarzı sanırım yine olmadı diye düşünüyorum olasıydı hissederdim diye umut etmek Ve üzülmek istemiyorum

Hayırlı olsun sağlıcakla kucağınıza alın inşallah ben de adete yaklaşırken araştırma yapıyordum yazınızı gördüm bilmem defalarca okumusumdur bu tur yazıları insan acaba mı diyor var mı yok mu merak ediyor ama bir an önce bu stresten kurtulmak istiyorum varsa da yoksa da Rabbim herkesin yardımcısı olsun siz de belirti sadece akıntı mı oldu başka belirti yaşadınız mı ben de her an adet olacakmışım gibi bir his var oldum olacak tarzı sanırım yine olmadı diye düşünüyorum olasıydı hissederdim diye umut etmek Ve üzülmek istemiyorum
Evet tek belirtim akıntılar oldu bazen su gibi oluyordu adet geldi zannedip tuvalete gidiyordum bazen beyaz uzayan akıntı oluyordu yumurtlama dönemi olan akıntıdan. Ama tabi her dakika olmadı bazen de kupkuru oluyordum . Yani tek belirtim akıntılar her zamankinden fazla oldu bu ay. Onun dışında ne bulantı ne baş dönmesi ne göğüs hassasiyeti hiçbirşey olmadı ha bi de ara sıra kasık ağrısı oluyordu her adet zamanı olduğu gibi . Bu saydığım diğer belirtiler yeni yeni başladı nerdeyse 7 haftalık olucam . Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için kendinizi üzmeyin lütfen emin olun ben kendimi yedim bitirdim bir yıldır ama birseye yaramadı Rabbim istediği zaman verdi. Gonulden dua ediyorum ki Rabbim size de nasip etsin 🤲😊

Evet tek belirtim akıntılar oldu bazen su gibi oluyordu adet geldi zannedip tuvalete gidiyordum bazen beyaz uzayan akıntı oluyordu yumurtlama dönemi olan akıntıdan. Ama tabi her dakika olmadı bazen de kupkuru oluyordum . Yani tek belirtim akıntılar her zamankinden fazla oldu bu ay. Onun dışında ne bulantı ne baş dönmesi ne göğüs hassasiyeti hiçbirşey olmadı ha bi de ara sıra kasık ağrısı oluyordu her adet zamanı olduğu gibi . Bu saydığım diğer belirtiler yeni yeni başladı nerdeyse 7 haftalık olucam . Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için kendinizi üzmeyin lütfen emin olun ben kendimi yedim bitirdim bir yıldır ama birseye yaramadı Rabbim istediği zaman verdi. Gonulden dua ediyorum ki Rabbim size de nasip etsin 🤲😊
Ne kadar güzel bir kalbiniz var bu güzel duanız için çok teşekkür ederim amin inşallah hamilelerin duası kabul oluyor diye duymuştum eğer hamile kalırsam size yazacağım ben de 1,5 yıldır beklıyorum Rabbimde size sağlıklı hayırlı ve güzel bir evlat nasip etsin inşallah bana cevap vermenize de çok mutlu oldum ayrıca teşekkürler 🥰💖🧿

Ne kadar güzel bir kalbiniz var bu güzel duanız için çok teşekkür ederim amin inşallah hamilelerin duası kabul oluyor diye duymuştum eğer hamile kalırsam size yazacağım ben de 1,5 yıldır beklıyorum Rabbimde size sağlıklı hayırlı ve güzel bir evlat nasip etsin inşallah bana cevap vermenize de çok mutlu oldum ayrıca teşekkürler 🥰💖🧿
Çok teşekkür ederim hadi inşallah dört gözle bekliycem haberinizi 😍🤲🤗

Meraba arkadaşlar. Bende 18 ay önce bir kürtaj yaşadım. 6 ay korunduktan sonra denemelere başladım ama 1 yıldır yok. Çok doktor gezdim hiçbir sorun yok. Her adetim de hüsran yaşadım. Buraları okuyup çok umut aradım ve gidene daha çok üzülmeye başladım. Bu ay adetim 2 gün geçti. Benimde akıntım oluyor hatta ped bile koydum ama yok. Adet öncesi müthiş bir göğüs ağrım olurdu bu ay yok. Önce ki gebeligim de de olmamıştı her ne kadar hamile kafasına girmek istemesem de insan umutlanıyor işte. Ara ara kasık ağrım oluyor sonra bitiyor. Tecrübeli arkadaşlar beni de bilgilendirse sevinirim.

Merhaba uzun zaman olmuş ama adetimin5.günü ama şuan adet olmuşum gibi his ve ağrı var ve lavaboya gidiyorum hasta olmuşum diye beyaz akıntı var son zamanlarda gecikmeler de yaşıyorum hamile olabilir miyim

Canım bayağı olmuş sen yazalı anan sonuç ne hamilelik varmı oldumu İnal hamişsindir bende bekliyorum günümü çatlatma iğnesi oldum🌼

X