Beyaz akıntı hamilelik belirtisi mi?

Seffaf akinti adet gunum 2 gun gecmisti o zaman oldu. Bir de cok acik olucak ama, idrarimi yaparken sanki vajina agzimdan baloncuk cikiormus gibi hafif ses duyuyordum. Yani bir seylerin normalden farkli oldugunu hissediyorsun. Batma da olmustu ama cok az. Gec oldu cevabim ama merak ettim nedir sonuc?

Yarın adet günüm canım daha bekliyom hayırlısı olsun inşallah

Yarın adet günüm canım daha bekliyom hayırlısı olsun inşallah
Olur olur merak etme. Bu ay olmazsa diger ay olur mutlaka. Ben yumurtlama gunumu tutturamiyordum. Sonra gununu bilince hemen tuttu. Yumurtlama gununden 2 gun once denemistik ve bingo:) onemli olan saglikli embriyo olmasi tam tutmasi. Dusuk tehliken olmuyor ozaman. O yuzden kesinlikle dedigin cok dogru! Hayirlisi!

Yok canm 2 gun kaldi birde gogus ucumda sivilceler cktı bu ay tuadi sanyrdm ama anlamdm su gibi akyr akıntm? Fikrin var mı cnm
Himm, herkesde eminim farkli belirtiler oluyordur. Benim gogus ucumda sivilcelenme olmamisti ama hassasiyet vardi. Akinti ilk belirtiler arasinda. Yumurtlama zamani gibi akinti olmustu ben de.

Himm, herkesde eminim farkli belirtiler oluyordur. Benim gogus ucumda sivilcelenme olmamisti ama hassasiyet vardi. Akinti ilk belirtiler arasinda. Yumurtlama zamani gibi akinti olmustu ben de.
Benimde canm ole yumurtlama gibi akntm var su gibi opablr mi cnm benimde gögsum agryr cnm :)

Kizlar uzun süredir kimse girmemis ama benimde bir sorum olacak sat 27 aralik 2017 bat 24 ocak 2018 regl dongum 28 gunde bir 10 ocak yumurtlama gunumdu ve 9 ocagi degerlendirebildik daha sonra yumurtlamam oldu 2gun akintim oldu ve 2gun kuru kaldim ve akintim su gibi seffaf olarak devam ediyor goguslerimdr cok hafif dokundugum zamn agri var ve suanda bata6gun var sizce hamile olma ihtimalim varmı

Inanirmisin aynısı oldu önce şeffaf bi kaç gün sonra dediğin gibi beyaz ikisindede değerlendirdim sonuç hamileyim geç döllenme :))) değerlendir derim ben
Merhaba, yazinizin uzerinden cok zaman gecmis coktan kucaginiza almissinizdir. Gec dollenme demissiniz cinsiyeti ne oldu acaba ?

Bata 11 gün var beyaz akıntım var bel ve kasık ağrım var sizce bu hamilelik belirtisimi sabah adet sancısı çektim adet oldum zannettim ama akıntım yoğun??
canım aradan baya zaman geçmiş ama merak ettim bende igne oldum belirtilerim aynı seninki gibi acaba senin durumun nedir neler oldu hamile misin şimdiden teşekkür

Ben bir gün durup bi gün yapmıştım ve hamile kaldığımı hissettim üstelik hcg yanlış çıktığı halde :)) inşallah hayırlısıyla sende hamile kalırsın
Hamile olduğunuzu nasıl hissettiniz acaba ne gibi belirtiniz vardı

Inanirmisin aynısı oldu önce şeffaf bi kaç gün sonra dediğin gibi beyaz ikisindede değerlendirdim sonuç hamileyim geç döllenme :))) değerlendir derim ben
Benm reğlime 11 gün var bundan bir hafta önce sağ kasığımda kramp hisettim ve kaşıklarım ağrımaya başladı 1 gün sonra beyaz akintim başladı 4 gündr devam ediyor sağ kasığmda hafif yanma var akintim ince beyaz yoğunlaştı bu hamilelik belirtisimi yardımcı olursanız sevinirim

X