Betahcg ikiye katlaması durumu, lütfen sonuçlarıma bi bakar mısınız. Ters olan bir şey var mı 🙏🏻

ciceksibiri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2024
82
47
30
Merhaba arkadaşlarım, eski hesabıma giremediğim için yeni üyelik aldım.
İkinciye tüp bebek transferi oldum, 6.günden itibaren evde ki testlerim çift çizgi çıkmaya başlaması üzerine doktorum 12.gün test ver demesine rağmen eşime sürpriz yapabilmek için 10.gün test verdim.
10.gün 339
12.gün 811 çıktı
İkiye katlamasından fazla bir rakam çıktı hemşirem bir sorun değil dedi ama içim rahat etmiyor sizce bu kadar fark olması bir sorun mu ?
Daha mutluluğumu bile yaşayamıyorum içimde hep korku var, o kadar hayaldi ki bu benim için sanırım hep problem arayıp ya olmassa diyorum.
4 Haziran da kese görmeye çağırdı doktorum inşallah sorun yaşamayız🤲🏻

İlla tam tamına 2 katı olacak diye bir durum yok. Değeriniz gayet güzel bence. Benim 8. Gün 35 12. Gün 332 çıkmıştı. Fazlada artabilir değer

İkinciye tüp bebek transferi oldum, 6.günden itibaren evde ki testlerim çift çizgi çıkmaya başlaması üzerine doktorum 12.gün test ver demesine rağmen eşime sürpriz yapabilmek için 10.gün test verdim.
10.gün 339
12.gün 811 çıktı
İkiye katlamasından fazla bir rakam çıktı hemşirem bir sorun değil dedi ama içim rahat etmiyor sizce bu kadar fark olması bir sorun mu ?
Daha mutluluğumu bile yaşayamıyorum içimde hep korku var, o kadar hayaldi ki bu benim için sanırım hep problem arayıp ya olmassa diyorum.
Hayır canım sorun olmaz güzel haberler al inşallah♥️

İlla tam tamına 2 katı olacak diye bir durum yok. Değeriniz gayet güzel bence. Benim 8. Gün 35 12. Gün 332 çıkmıştı. Fazlada artabilir değer
Yaa sizin ki baya fazla artmış ben bu kadar da bile korktum ama sevindim şimdi, şu an tek endişem keseyi görmek ve kalp atışı🤲🏻

2 kat yuvarlak bi hesap, en az %66 artması lazım onun üstündekilerde bi sıkıntı yok. Sağlıkla ilerlesin 🙏🏿
Evet en az %66 yı biliyodum hatta sonuç ekranına bakarken kendimi telkin ettim 550 çıkarsa bile üzülmeyeceğim diye sonra böyle görünce şaşırdım🙈 bi de mol gebelik diye bi şey duydum burda ondan korktum açıkçası . Teşekkür ederim amin inşallah 🫶🏻

10.gün 339
12.gün 811 çıktı
14.gün 1200,16. Gün 5000 i geçmişti betam. Değerleriniz gayet güzel 🌸

X